جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر

قیمت فلش 8 گیگ|خرید عمده انواع فلش مموری

قیمت و خرید فلش مموری 8 گیگ

خرید عمده فلش 8 گیگ ارزان با بهترین قیمت در بازار کشور و لیست قیمت فلش مموری ارزان قیمت

فلش مموری 8 گیگ یکی از پر فروش ترین usb کول دیسک و یا همان جت فلش معروف میباشد که در میان مشتریان خرید عمده فلش مموری یا خرید تکی طرفدار بسیار زیادی دارد. قیمت فلش مموری 8 گیگ در حال حاضر مناسب ترین قیمت برای خرید تکی و عمده برای کاربران الکترونیک و کامپیوتر برای جابجایی اطلاعات و یا استفاده در ضبط ماشین, تلویزیون های هوشمند و ماهواره و سایر تجهیزات الکترونیکی میباشد.

خرید فلش 8 گیگ ارزان

قیمت فلش مموری و حافظه یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب فلش مموری در بازار کشور است. خیلی از شرکتها و کانون های فرهنگی اطلاعات آموزشی خود را به دانش آموزان و دانشجویان خود به صورت فایل تصویری و متنی در یک فلش مموری میدهند تا دانشجویان بتوانند محتوای آموزشی خود را به راحتی در لپتاپ و یا کامپیوتر شخصی خود استفاده نمایند. البته بحث قیمت فلش مموری برای این شرکتهای دانش بنیان بسیار اهمیت دارد و به همین منظور در شرایط امروز بازار کشور فلش مموری 8 گیگ ارزانترین قیمت حافظه در بازار کشور را دارد.

خیلی از شرکتها میگویند اطلاعاتی که ما برای دانشجویان خود ذخیره سازی میکنیم بسیار اندک و کمتر از ظرفیت یک فلش 8 گیگ است. و بخاطر آشنا نبودن با بازار رم و فلش مموری این تصور را دارند که اگر حافظه و یا فلش مموری را با ظرفیت پائین تر خریداری نمایند عملا قیمت و هزینه آنها در خرید فلش مموری نصف خواهد شد.

در صورتی که واقعا اینگونه نیست و چون در بازار جهانی فلش مموری با ظرفیت 512 گیگا بایت و یا یک گیگ /  فلش مموری با ظرفیت های 2گیگ بایت / فلش با ظرفیت 4گیگ دیگر تولید نمیشوند. عملا بازرگانانی که در کار واردات و پخش عمده فلش مموری مجبور هستند کمترین حافظه در بازار جهانی که در حال حاضر فلش مموری 8 گیگ است را خرید نموده و وارد کشور نمایند.   

 

مرکز پخش عمده فلش مموری 8 گیگ ارزان قیمت در کرج و استان البرز

فروشگاه خرید بیست واقع در مرکز کامپیوتر کرج، نزدیک به 20 سال است که بعنوان مرکز پخش عمده اصلی فلش مموری در کرج فعالیت می کند. شرکت خرید 20 سالها تجربه موفق فروش عمده فلش مموری را دارد و توانسته است یرندهای اصلی تولید کننده فلش در ایران را به قیمت های بسیار ارزان و ارائه گارانتی معتبر و اصل به دست مشتریان خود برساند. قیمت های همکاری شرکت خرید 20 نسبت به سایر همکاران بسیار ارزانتر هستند و همه کالاها شامل گارانتی معتبر و تضمینی از شرکت های اصلی می باشند. بنابراین همکاران در کرج می توانند سفارش خود را ثبت کنند و درصورت تمایل بصورت حضوری تحویل بگیرند. 

مقایسه قیمت فلش 4گیگ با ارزانترین فلش مموری 8 گیگ ساده در بازار

خیلی از مردم در سرچ قیمت فلش مموری ابتدا دنبال خرید فلش مموری 4 گیگ با ارزانترین قیمت در بازار میگردند. و نکته بسیار مهم و جالب این است که اگر در شما یک ماموریت غیر ممکن را انجام دهید و بصورت اتفاقی تعداد فلش مموری 4گیگ را در بازار پیدا کنید متوجه خواهید شد در حال حاضر قیمت پخش فلش مموری 8 گیگ یا بسیار نزدیک به قیمت فلش مموری 4گیگ ساده است. و در خیلی از مواقع اتفاق خواهد افتاد که قیمت خرید فلش مموری 8 گیگ حتی پائین تر از قیمت خرید فلش 4 گیگ در بازار است.

جای تعجب ندارد وقتی یک محصول از چرخه تولید خارج میشود تعداد آن در بازار کم و کمتر خواهد شد. و هرچه یک محصول در بازار کمیاب تر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت. زیرا این قیمت متعلق به قدیم میباشد. در صورتی که وقتی تولید کنندگان چیپ ست و فلش مموری میخواهند یک ظرفیت را از گردش کار خود خارج نمایند، تعداد تولید ظرفیت بالاتر را چند برابر میکنند. و همزمان و بتدریج قیمت آن حافظه بالاتر را آنقدر پائین می آورند که برای یک خریدار صرف نکند که فلش مموری با ظرفیت پائین تر را گرانتر بخرد.

من از شما یک سوال ساده دارم. اگر شما بخواهید 100 عدد فلش 4 گیگ را با قیمت 65 تومان بخرید و همزمان در بازار یک عمده فروش فلش مموری قیمت خرید فلش 8 گیگ را 66 تومان به شما بدهد شما کدامیک را انتخاب میکنید .؟؟؟؟

شما با پرداخت 1000 تومان قیمت بالاتر دارید یک فلش مموری با ظرفیت دو برابر را میخرید. آیا فلش 8 گیگی که شما دارید ارزان میخرید قیمتی مناسب تر ندارد. بله شما خرید بهتری کردید و فلش 8 گیگ را با نازلترین قیمت در مقایسه با قیمت فلش مموری 4 گیگ انتخاب نموده اید.

با این روش فلش مموری 4 گیگ آرام آرام از بازار جمع آوری شده و ارزانترین فلش مموری بازار در لیست قیمت عمده فروشان فلش مموری 8 گیگ خواهد بود.

مطالب مرتبط: قیمت فلش مموری 32 گیگ ارزان 

 

قیمت فلش 8 گیگ ارزان

گارانتی فلش مموری های 8 گیگ و 4 گیگ در بازار جهانی

شاید شما به این نکته بسیار مهم جدی نگاه نکردید. گارانتی فلش مموری که دیگر تولید نمیشود در قوانین بین المللی یعنی باطل شدن گارانتی آن محصول. خیلی از مردم میگویند وقتی ما فلش مموری را خریدیم فروشنده به ما گفت این فلش مموری دارای ضمانت مادام العمر دارد. بله کاملا شما کاملا درست میگوئید این موضوع در هنگام فروش رم و فلش مموری در کشور عزیزمان بارها و بارها شنیده شده اس. ولی مفهوم اصلی این گارانتی یعنی چی ؟

اینجا عمر تولید رم و فلش مموری توسط شرکت تولید کننده حافظه در بازار جهانی است نه عمر فروشنده و یا طول عمر شما مشتری عزیز. کارخانه میگوید اگر فلش از خط تولید خارج شود و دیگر تولید نشود خدمات بعد از فروش آن هم پایان یافته است. 

درنتیجه مهمتر از اصل ارزانترین قیمت فلش مموری در مقایسه فلش 4 گیگ ارزان قیمت و یا خرید فلش 8 گیگ با کمترین قیمت یک پارامتر بسیار مهم و قابل توجه به معنی خدمات بعد از فروش میبایست در خرید فلش مموری و حافظه مورد توجه قرار گیرد.

شما دارید فلش ارزان قیمت را گران قیمت میخرید با کمترین طول عمر مفید و تعهد شرکت تولید کننده و پخش کننده رم و فلش مموری در کشور. پس پیشنهاد میکنیم بجای پیگیری خرید فلش مموری 4گیگ ارزان قیمت فلش 4گیگ را فراموش نموده و فقط به خرید با بهترین قیمت کول دیسک 8 گیگ و داشتن گارانتی معتبر فلش 8 گیگ با ارزانترین قیمت فلش در بازار تمرکز نمائید.

 

خرید ارزان فلش 8 گیگ

بهترین قیمت خرید فلش مموری 8 گیگ و جدیدترین لیست قیمت فلش مموری شرکت ها

با توجه به توضیحات در بالا خیلی از مشتریان این سوال را میکنند که اگر ما یک فلش مموری 8 گیگ موجود در بازار را بخریم از کجا متوجه بشویم این فلش مموری دارای گارانتی هست؟ و اگر در بازار آنها را ارزان بخریم بعد با مشکل خدمات بعد از فروش مواجه خواهیم شد یا نه؟

این سوال کاملا منطقی است و ما به شما توصیه میکنیم در خرید رم و فلش مموری 8 گیگ حتما از شرکتهای معتبر و اصلی ایران خرید نمائید. سایت خرید20 همیشه اطلاعات روزانه قیمت رم و فلش مموری را در قالب لیست قیمت همکاران در سایت خود میگذارد و شرکتهای که کماکان گارانتی فلش مموری 8 گیگ را تقبل مینمایند را در بخش گارانتی رم و فلش مموری خود همیشه قرار خواهد داد.

 بهترین قیمت خرید فلش 8 گیگ وریتی را ما در لیست قیمت فلش مموری 8 گیگ در سایت خرید 20 قرار داده ایم. و لیست قیمت خرید فلش 8 گیگ کوئین با نازلترین قیمت بازار را در دسته بندی فلش مموری 8 گیگ در سایت خرید 20 خواهید داشت.

شرکتهای که دیگر فلش مموری 8 گیگ را گارانتی نمیکنند 

شرکتهای تلاش با مارک تجاری                        GALEXBIT .HP . PNY

شرکتهای داده پرداز رایانه متین مارک های       SILICONPOWER  &  APACER

شرکت ویکومن معروف به وایکینگ                 VICCOMAN  &  VIKING

شرکت آویژه حافظه ایرانیان                            IPM  &  HP & TEAMGROUP 

شرکت جم فست گارانتی توئین موس              TOWINMOUS  &  GEMFAST

شرکت ایران رهجو گارانتی سونی                     SANDISCK & SONY  & KINGSTON.

شرکت گارنت  با گارانتی گارنت                        SANDISK   &  LEXAR  &  EVERON

شرکت سورین با گارانتی  سورین                     LEXAR  &  KIOXIA  & SANDISK

شرکت حافظه پرداز رم و فلش مموری             SIGATE  & SANDISK & WESTERN DIGITAL

در اصل حجم عمده شرکتهای قدیمی دیگر فلش مموری 4 گیگ و 8 گیگ را گارانتی نخواهند کرد.

 بهترین قیمت فلش 8 گیگ

شرکتهایی که فلش 8 گیگ را با بهترین قیمت  و ارزانترین قیمت دارند و گارانتی فلش 8 گیگ را ساپورت می نمایندشرکت وریتی با گارانتی آسان سرویس                     VERITY  &  PANATECH   RAM & FLASH

شرکت کوئین باگارانتی آی تی وارانتی                       QUEEN  RAM & FLASH MEMORY

شرکت ایران حافظه گارانتی اچ تی                            SANDISK   BLADE &  FORCE                     

شرکت لوتوس  با گارانتی رم و فلش لوتوس                LOTOUS  RAM &  FLASH       

نکته بسیار مهم :  چون خیلی از ضبط های ماشین، رسیورهای ماهواره و دستگاههای صنعتی دارای پردازنده و پروسسور نمیباشند، در نتیجه فلش مموری های با ظرفیت بالاتر از 8گیگ را ساپورت نمیکنند. به همین علت در خیلی از نقاط کشور فروش فلش مموری 8 گیگ ارزان قیمت بسیار پر فروش و تقاضای بالا دارد.

 

خرید بهترین فلش 8گیگ ارزان قیمت با بهترین قیمت روز بازار

پخش عمده فلش مموری 8 گیگابایت با قیمت همکاری

امروزه همه ما نیاز به حداقل یک عدد فلش مموری و یا رم میکرو موبایل داریم، اما پیدا کردن یک رم و یا فلش مموری با کیفیت دغدغه امروزه عصر الکترونیک است که همه ما درگیر آن هستیم. اما حال پس از خواندن این مطالب شما دانش خرید عمده رم و فلش مموری را خواهید داشت.

حال که این مطلب را میخوانید، می دانید فلش مموری 8 گیگابایت در حال خارج شدن از صف تولید میباشد و به آرامی کم ترین ظرفیت قابل تولید هر شرکت به 16 گیگ تبدیل خواهد شد. گارانتی های زمان دار و حتی مادام العمر فلش مموری های 8 گیگ باطل میشوند و تقریبا مانند فلش مموری 2 و 4 گیگ که تقریبا دیگر وجود خارجی ندارند، 8 گیگ به خاطره تبدیل میشود. اما این مطلب چه سودی برای خواننده دارد؟ چرا این مسئله را برای شما مطرح کردم؟
دلیل اینکه این مطلب را با شما در میان گذاشتم این بود که با نزدیک شدن فلش مموری 8 گیگ به پایان راه خود فلش مموری های 16 گیگ به حداقل قیمت رسیده و خرید آنها آسان تر خواهد بود. زیرا شرکت ها برای حذف کردن فلش مموری 8 گیگ نیاز دارند تا مشتری ها را تشویق به خرید ظرفیت های بالاتر کنند و همواره با از بین بردن فلش مموری 8 گیگ مشتری های خود را از دست ندهند زیرا مشتری های خرید فلش 8 گیگ حال به مشتری های خرید فلش 16 گیگ ارزان تبدیل شده اند.

لیست قیمت انواع فلش 8 گیگ

            

لیست قیمت فلش 8 گیگ ارزان قیمت با گارانتی معتبر در طرح و رنگ های مختلف 

ظرفیت فلش 8 گیگ برای جابجایی فایل های درسی و اداری، پخش موسیقی و کاربردهای معمولی کاملا پاسخگو می باشد. هر چند با توجه به نزدیکی قیمت فلش 8 گیگ با فلش 16 گیگ هزینه کردن چند هزار تومان بیشتر هم برای داشتن ظرفیت دو برابر توجیه پذیر خواهد بود. بد نیست بدانید در یک حافظه 8 گیگابایتی چه مواردی را می توانید ذخیره کنید:

2114 آهنگ MP3 با حجم 3.5 مگابایت

3556 عکس با کیفیت 8 مگاپیکسل یا 2371 عکس با کیفیت 12 مگاپیکسل

حدود 8 فیلم سینمایی Full HD با حجم 900 مگابایت

در پایان فروشگاه خرید را به شما معرفی می کنیم. فروشگاه خرید 20 سالها است که بعنوان عمده فروش اصلی و مرکز پخش عمده انواع فلش مموری و رم موبایل ارزان قیمت در سراسر کشور فعالیت می کند. تمامی مدل های فلش های در ظرفیت های 8، 16، 32، 64، 128 و 256 گیگ بهترین برندهای بازار در این فروشگاه به آسانی قابل دستیابی هستند. قیمت ها کاملا ارزان و رقابتی و زیر قیمت بازار هستند.

همچنین می توانید انواع لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل را در دسته بندی های سایت مشاهده نمایید. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم حتما به سایت ما سر بزنید و قیمت ها را مقایسه نمایید تا از ارزان بودن تضمینی اجناس ما اطمینان حاصل کنید. درصورت وجود هرگونه ابهام یا مشکل می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

09121307603 و 02632216464-4

 وارد کننده فلش 8 گیگ

 

مرکز پخش فلش مموری ارزان قیمت , نمایندگی پخش رم و فلش مموری ارزان  ,  قیمت فلش اپیسر و سیلیکون پاور , پایین ترین قیمت فروش عمده فلش USB3 , لیست قیمت خرید عمده فلش سرعت بالا , واردات و پخش مستقیم فلش مموری USB3 ارزان قیمت , کمترین قیمت پخش رم اپیسر و فلش مموری ارزان قیمت , خرید کلی فلش مموری ارزان قیمت سیلیکون پاور , پائین ترین قیمت فروش عمده فلش اپیسر SILICONPOWER  ,  ارزانترین قیمت فلش 8 گیگ , خرید فلش 8 گیگ ارزان , قیمت فلش 8 گیگ , قیمت خرید عمده فلش 8 گیگ ارزان قیمت , لیست قیمت همکاری ,  قیمت فروش عمده فلش مموری 8 گیگ بدنه استیل وریتی VERITY .  بهترین قیمت خرید فلش مموری 8 گیگ ارزان قیمت

ادامه مطلبShow less

فهرست

تماس با خرید 20

سلام مشتری عزیز ❤️

شما عزیزان می توانید در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

هر سوال یا مشکلی داشتی ما در خدمتت هستیم.

شماره های زیر را لمس کن تا ارتباط برقرار بشه :


☎️ دفتر مرکزی : 026-32216463

☺️ کارشناس فروش : 09121307603

✅ ارتباط در واتساپ : کلیک کنید


اگه خرید کردی و میخوای واریز کنی و فیش بفرستی :

☑️ شماره کارت و حساب های ما

☑️ ارسال فیش در واتساپ

پنل کاربری