جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر

قیمت فلش مموری کوئین تک Queen Tech | جدیدترین و ارزانترین قیمت روز

قیمت و خرید فلش مموری کوئین تک Queen Tech

خرید همکاری فلش مموری با ارزان ترین قیمت در فروشگاه خرید 20، عمده فروش اصلی انواع فلش مموری ارزان قیمت و با کیفیت زیر قیمت بازار.  فلش مموری کوئین تک Queen Tech یکی از موفق ترین نام‌های تجاریست. که در عرصه‌ی ارائه متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات از جمله انواع فلش مموری درجهان شناخته شده است. در سال‌های نه چندان دور برای جابجا کردن اطلاعات از سی دی و فلاپی و کمی بعد دی وی دی‌ها استفاده میشد.

امروزه فلش مموری ها این نقش را به عهده گرفته و با مزایای بیشتر بسیار بهتر از گذشته جایگزین آنها شده اند. با توجه به اینکه فلش مموری‌ها انواع گوناگونی در ظرفیت ، شکل ظاهری،رنگ بدنه،نوع رابط و برند های مختلف تولید میشوند، در این مقاله قصد داریم به معرفی ویژگی های مهم در انتخاب فلش مموری در برند موفق کوئین تک بپردازیم. 

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای فلش مموری کویین تک کلیک نمایید.

خرید فلش مموری کوئین تک

 

فلش مموری کوئین تک OTG

این نوع فلش مموری‌ها دارای دو پورت هستند که یکی برای اتصال مستقیم به کامپیوتر یا هر وسیله ای که دارای پورت یو اس بی  USB است و پورت دوم برای اتصال مستقیم فلش مموری به موبایل تا کاربران در مواقعی که نیاز است انتقال اطلاعات میان فلش مموری و موبایل یا هر وسیله‌ی دیگر به راحتی به هدف خود برسند.

در فلش مموری های شرکت کوئین تک Tech  Queen برای راحتی کاربران  دو نوع فلش مموری همراه تبدیل OTG تولید شده است در نوع اول تبدیل OTG همراه فلش مموری به فروش میرسد تا دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه برای خرید این تبدیل صرف نشود. در نوع دوم فلش مموری همزمان دو پورت OTG را شامل میشود. 

خرید و قیمت عمده فلش مموری ارزان OTG 

قیمت فلش مموری کوئین تک

                             

سرعت فلش مموری

سرعت فلش مموری از عوامل تاثیر گذار در صرفه جویی زمانی است.منظور از سرعت به دو مقوله‌ی سرعت نوشتن و سرعت خواندن اطلاعات اشاره میکند. مدت زمان ثبت اطلاعات در سلول های حافظه ی فلش مموری که با واحد مگابایت بر ثانیه (Mbs) بیان میشود نشان دهنده ی حجم بارگزاری داده ها در یک ثانیه میباشد. با پیشرفت های روز افزون تکنولوژی رایج ترین سرعت در فلش مموری های جدید با استاندارد‌های USB 2.0 و USB 3.x  بیان میشود.

در استاندارد USB 2.0 سرعت نوشتن داده 3 تا 10 مگابایت بر ثانیه و سرعت خواندن اطلاعات 10 تا 25 مگابایت بر ثانیه است .در استاندارد USB 3.x  سرعت نوشتن اطلاعات رشد حدودا 3 تا 90 برابری و رقمی بین  10 تا 900 مگابایت بر ثانیه و سرعت خواندن اطلاعات رشد 6 تا 40 برابری 60 تا 1000 مگابایت بر ثانیه را به ثبت رسانده است. فلش مموری های کویین تک QueenTech هم از پیشتازان تولید فلش مموری‌‌های سرعت بالا هستند.

خرید عمده فلش کوئین تک

سرعت فلش مموری روی قیمت نهایی تاثیر مستقیم میگذارد.پس اگر هدف شما از خرید فلش مموری کوئین تکQueen Tech  داشتن یک مخزن متحرک داده و اطلاعات است بهتر است به جای صرف هزینه برای خرید فلش مموری با سرعت USB 3.x هزینه خود را در جهت خریدن فلش مموری با ظرفیت بالاتر کنید.

پورت یا رابط فلش مموری

پورت به قسمت درگاه اتصال فلش مموری‌ها به دستگاه میزبان گفته میشود که در حال حاضر رایج ترین نوع آن  USB ,Mini USB,Micro USB,TYPE-C می باشد. در پورت‌های USB که در بالا به انواع آن اشاره کردیم میان نوع  USB 2.0 و USB 3.x  از لحاظ ظاهر تفاوتی وجود ندارد و میتوان جایگزین هم باشند اما پورت USB 3.x در زمان استفاده درکانکتور USB 2.0 با سرعت پایین تر انتقال اطلاعات انجام میدهد. 

مدل Mini USB ‌ از پورت USB کوچکتر شده اند و امروزه بیشتر در وسایلی همچون دوربین های دیجیتال دسته های بازی و هارد خارجی به چشم میخورد. و به آهستگی جای خود را به نوع جدید تر کانکتور ها یعنی Micro USB وTYPE-C میدهند. 

Micro USB در اتصالات وسایل جانبی لپ تاپ‌ها و رایانه‌ها و در موبایل‌ های هوشمند دیده میشود که در نسل جدید این محصولات میکرو یواس بی جای خود را به کانکتور TYPE-C داده است.این کانکتور جدید که از لحاظ ظاهر کمی متفاوت تر از نسل های قبلی خود شده دارای پورتی متقارن است که در هنگام اتصال دیگر نیاز به چک کردن کاربر برای جاگیری درست کانکتور در مادگی نمیباشد.

در حالی که در کانکتور‌های قبلی قسمت بالا و پاییین فیش های USB متفاوت بود. فلش مموری‌های کوئین تک از این منظر هم در صدر تکنولوژی روز ایستاده است و با محصولات متنوع در جهت رفع نیاز کاربران در هر زمینه ای فعال است.

مرکز پخش عمده انواع فلش کوئین تک

اما اگر مقصد استفاده از فلش مموری تلوزیون یا کیس کامپیوتر است میتوان از اندازه های بزرگتر فلش مموری با طراحی مناسب استفاده کرد. یکی از مزایای فلش مموری کویین تک نسبت به دیگر رقبا تنوع زیاد در شکل ظاهری فلش مموری‌‌های تولیدی این کمپانی است. 

 قیمت فلش مموری سرعت بالا همکاری

طراحی ظاهری و جنس بدنه

شاید تصور کنید رنگ ، شکل ظاهری و زیبایی فلش مموری اهمیت خاصی نداشته باشد اما بدانید که تصور اشتباهیست. فاکتور های مهمی در ظاهر فلش مموری وجود دارد که درتعیین طول عمر فلش مموری حرف اول را میزند. از فاکتورهای ظاهری مهم در انتخاب فلش مموری جنس، مقاومت بدنه و اندازه است.

اگر فکر میکنید که شما از فلش مموری بیشتر برای اتصال به موبایل یا لپ تاپ استفاده میکنید بهتر است تا جای ممکن فلش مموری با سایز کوچک خریداری کنید تا در  حین جابجایی فلش مموری بیرون زدگی زیادی از دستگاه موبایل نداشته باشدو موجب ضربه گیری و خرابی فلش مموری یا گوشی تلفن همراه شما نشود و به راحتی آنرا بتوان به دستگاه خود متصل و جدا کرد.

اما اگر مقصد استفاده از فلش مموری تلوزیون یا کیس کاپیوتر است میتوان از اندازه های بزرگتر فلش مموری با طراحی مناسب استفاده کرد. یکی از مزایای فلش مموری کویین تک نسبت به دیگر رقبا تنوع زیاد در شکل ظاهری فلش مموری‌‌های تولیدی این کمپانی است.

جنس بدنه ویژگی بعدی فلش مموری میباشد که تامین کننده مقومت آن درضربه و جلوگیری از شکستن فلش مموری است زیرا از دست رفتن یکباره اطلاعات اتفاق ناگواری است که هیچ کاربری علاقه به تجربه کردن آن ندارد. به همین دلیل بعضی از کاربران تمایل به خرید فلش مموری فلزی پیدا کرده اند.

لیست قیمت فلش QUEEN TECH

اما فلش های با بدنه پلاستیکی که از برندهای شناخته شده بازار مانند کویین تک هستند هم در مقابل ضربه مقاومت خوبی دارند و در جایگاه برتری نسبت به رقبا به سر میبرد.علاوه بر این ویژگی های ظاهری ضد آب و گردو غبار بودن و محافظت شدگی در برابر اشعه ایکس ، ضد لک بودن و قابلیت اتصال به جاسوییچی برای جلوگیری از گم شدن فلش مموری هم از ویژگی‌های ظاهری مهم دیگر است.

 

 شرایط گارانتی فلش مموری کویین تک Queen Tech

در هنگام خرید فلش مموری کویین تک از مراکز معتبر به گارانتی محصول خریداری شده دقت کنید. محصولات شرکت کویین تک شامل گارانتی مادام العمربه معنای اینکه تا زمانی که محصول مورد نظر تولید و پخش می شود، تحت گارانتی میشود.

گارانتی بودن محصولات این شرکت یک نشانه‌ی مهم برای اصل بودن فلش مموری خریداری شده ‌ی شماست. شرکت خرید20 یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کنندگان کارت حافظه ، فلش مموری ، لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل میباشد.

که ارائه دهنده خدمانت گارانتی شرکتهای مختلف از جمله آیتین تراشه هوشمند، آسان سرویس، شرکتIPM، نوین رایانه سگال و داده پرداز رایانه برای برند‌های مطرح بازار است و سعی بر توزیع محصولات با کمترین قیمت و بیشترین رضایتمندی از سود مشتریان دارد.

 قیمت فلش تبلیغاتی ارزان    ,    قیمت فلش 8گیگ  ,  قیمت فلش مموری ارزان   ,  بهترین قیمت رم و فلش   ,   لیست قیمت لحظه ای بازار   ,   قیمت فلش برای خرید همکاری   ,   ارزانترین قیمت فلش در بازار   ,   واردکننده فلش مموری  ,   پخش عمده فلش و رم   ,   قیمت فلش4گیگ   ,   فلش ارزان قیمت   ,   لیست قیمت فلش مموری   ,   قیمت فلش  قیمت فلش تیپ سی   ,   قیمت فلشTYPE -C

 

 

ادامه مطلبShow less

فهرست

تماس با خرید 20

سلام مشتری عزیز ❤️

شما عزیزان می توانید در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

هر سوال یا مشکلی داشتی ما در خدمتت هستیم.

شماره های زیر را لمس کن تا ارتباط برقرار بشه :


☎️ دفتر مرکزی : 026-32216463

☺️ کارشناس فروش : 09121307603

✅ ارتباط در واتساپ : کلیک کنید


اگه خرید کردی و میخوای واریز کنی و فیش بفرستی :

☑️ شماره کارت و حساب های ما

☑️ ارسال فیش در واتساپ

پنل کاربری