پیگیری سفارشات

POST-TIPAX.jpg

راهنمایی کامل نحوه پیگیری مرسوله ارسالی پست و تیپاکس

دقت بفرمایید ما تا زمانی بر روی سفارش خرید شما کنترل داریم که بسته پستی و یا تیپاکس شما تحویل شرکتهای حمل کننده بار نشده است و زمانی که سفارش خرید شما تحویل اداره پست و تیپاکس شود دیگر ما هیچ کنترلی بر روی این سازمانها نداریم و پیگیری شما فقط از طریق کدهای مرسوله ای که از طریق سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت میبایست صورت گیرد.

پیگیری مرسوله ارسالی با پست/تیپاکس

برای پیگیری مرسوله ارسالی با پست بایستی ابتدا جهت دریافت کد رهگیری پست با نام کاربری و گذرواژه خود وارد سایت عمده فروشی خرید 20 می شویم.

برای ورود بر روی پنل کاربری (عکس آدمک) کلیک کرده و وارد صفحه ورود میشویم.

PC-1.jpg

پس از ورود به سایت با صفحه داشبورد مواجه خواهید شد که شامل موارد مختلفی مانند مشاهده اطلاعات کاربر ، آدرس ها ، رسید های مالی ، تخفیفات و نظرات - سوالات ثبت شده کاربر می باشد.

PC-2.jpg

با کلیک بر روی گزینه تاریخچه جزئیات و سفارشات وارد قسمت مشاهده فاکتور هایی که تاکنون ثبت شده در سایت میشوید.

PC-3.jpg

در این بخش تاریخچه فاکتور های تاکنون شما در سایت عمده فروشی خرید 20 قابل مشاهده می باشد.

فاکتور های دارای 6 وضعیت ( منتظر پرداخت فیش بانکی ، پرداخت تایید شد ، در حال آماده سازی ، حمل شده ، به دست مشتری رسیده و لغو شد ) میباشد.

ردیف وضعیت توضیحات
1 منتظر پرداخت فیش بانکی

اولین وضعیت فاکتور مشتری بعد از تایید نهایی فاکتور می باشد در این قسمت مشتری تا زمان بارگزاری تصویر فیش واریزی خود در قسمت ثبت فیش بانکی و تایید بارگزاری توسط ادمین سایت در همین وضعیت باقی خواهد ماند.

دقت بفرمائید که نهایتا 48 ساعت پس از ثبت نهایی فاکتور مهلت واریز و بارگزاری در سایت دارید در غیر این صورت فاکتور به وضعیت لغو شد تغییر خواهد یافت.

2 پرداخت تایید شد دومین مرحله پس از تایید بارگزاری و پرداختی از سوی ادمین سایت می باشد در این مرحله بارگزاری شما در سایت تایید و به حسابداری جهت استعلام و صحت فیش ارجاع داده میشود.
3 در حال آماده سازی سومین مرحله پس از استعلام صحت فیش و واریزی فیش در این مرحله فاکتور شما در حال جمع آوری و آماده سازی جهت تحویل به پست / تیپاکس/ اسنپ / پیک و یا تحمیل حضوری به شخص مشتری می باشد.
4 حمل شد در این مرحله سفارش مشتری از طریق پست/ تیپاکس ارسال شده و کد رهگیری در سایت قرار داده شده است
5 به دست مشتری رسید این وضعیت مختص مشتریانیست که سفارش خود را حضورا تحویل گرفته و یا از طریق اسنپ/پیک برای مشتری ارسال میشود (این وضعیت فاقد کد رهگیری میباشد)
6 لغو شد این وضعیت صرفا برای زمانیست که مهلت پرداخت فیش از سمت مشتری با وجود پیگیری های حسابداری و ادمین ها به اتمام رسیده و یا مشتری درخواست لغو فاکتور خود را خواسته باشد.

برای مشاهده کد رهگیری پست/تیپاکس بر روی دکمه جزئیات کلیک کرده و وارد صفحه سفارش خود میشود.

PC-4.jpg

با کمی اسکرول به پایین در قسمت پیام ها همانطور که در عکس مشاهده میکنین کد رهگیری پست/تیپاکس برای مشتری قید شده است

بعد از مشاهده کد رهگیری پست برای بررسی وضعیت فعلی مرسوله پستی وارد سایت رهگیری مرسولات پستی شوید

PC-POST.jpg

پس از ورود به سایت رهگیری مرسولات پستی اداره پست شماره 16 رقمی مرسوله خود را که در تصویر بالا مشاهده میکنین وارد کرده و بر روی علامت ذره بین کلیک نمایید.

برای رهگیری مرسوله تیپاکس پس از دریافت کد رهگیری تیپاکس از سایت عمده فروشی خرید 20 وارد سایت رهگیری مرسولات تیپاکس می شویم.

PC-TIPAX.jpg

پس از دریافت کد رهگیری تیپاکس ابتدا تیک شماره بارکد را انتخاب کرده سپس کد رهگیری که از سایت عمده فروشی خرید 20 طبق آموزش بالا برداشته اید وارد کرده و در انتها دکمه رهگیری را زده و موقعیت فعلی بسته تیپاکس را میتوانید مشاهده نمود.

فهرست

تماس با خرید 20

سلام مشتری عزیز ❤️

شما عزیزان می توانید در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

هر سوال یا مشکلی داشتی ما در خدمتت هستیم.

شماره های زیر را لمس کن تا ارتباط برقرار بشه :


☎️ دفتر مرکزی : 026-32216463

☺️ کارشناس فروش : 09121307603

✅ ارتباط در واتساپ : کلیک کنید


اگه خرید کردی و میخوای واریز کنی و فیش بفرستی :

☑️ شماره کارت و حساب های ما

☑️ ارسال فیش در واتساپ

پنل کاربری