شرایط عمومی گارانتی محصولات

شرایط گارانتی و خدمات بعد از فروش شرکت خرید 20

گارانتی رم و فلش مموری :

کلیه رم ها و فلش مموری های که در خرید 20 به فروش می رسد دارای گارانتی مادام العمر بوده و شرکت های واردکننده آنها و یا تولید کننده این رم و فلش ها که در اصل صاحب اصلی این برند و یا مارک تجاری هستند به صورت دائمی مسئولیت گارانتی و تعویض این کالاها را برعهده دارند ولی شرکت خرید 20 برای راحتی شما همکاران عزیز پیگیری و خدمات تعویض رم و فلش مموری ها  خراب ارسالی شما همکاران را با هزینه شخصی خودشرکت خرید20 برای شما عزیزان انجام میدهد به این صورت که شما رم و فلش مموری خراب را  که نشکسته باشد و ایراد فیزیکی ندیده باشد را به همراه کارت اصلی همان رم و  فلش مموری  و کپی فاکتورخریدتان با پست معمولی برای ما ارسال میکنید در نظر داشته باشید همه همکاران در خرید20 یک پرونده گارانتی مستقل دارند و کلیه گارانتی های شما به دقت در پرونده شما ثبت و پیگیری مستقل میگردد . ما گارانتی شما را تعویض میکنیم و در اولین خریدی که شما انجام میدهید به همراه بار خریداری شده برای شما ارسال میکنیم تا شما  متحمل پرداخت چند بار هزینه خدمات پستی نشوید و در زمان ارسال و دریافت گارانتی شما سود بیشتری داشته باشید. اگر مشتری تمایلی به خرید جدید نداشته روال عادی گارانتی برای ایشان انجام خواهد شد و هزینه بسته بندی و ارسال پستی را باید پرداخت نماید .

نکته مهم : اگر رم و فلشی فاقد گارانتی باشد حتما در عنوان آن محصول و یا در قسمت توضیحات نوشته خواهد شد.

بسیار مهم حتما کلیک کنیدگارانتی اکسپرس چیست 

گارانتی مادام العمر چه معنی دارد :

طبق قوانین بین المللی ، گارانتی life time warranty یا گارانتی مادام العمر یعنی تا زمانی که یک محصول توسط سازنده آن در چرخه تولید بوده و امکان جایگزین نمودن کالای معادل آن وجود داشته باشد این کالا مشمول گارانتی است و اگر یک محصولی دیگر تولید نشود مانند رم و فلش 2 ، 4 و 8 گیگ کالای مربوطه دیگر گارانتی نخواهند داشت . در صورتی که شرکت وارد کننده و یا تولید کننده کالا در قید حیات بوده و در ایران فعالیت داشته باشد میتوان گارانتی و خدمات بعد از فروش را پیگیری نمود و اگر به هر دلیلی شرکت صاحب مارک تجاری ورشکست شود و یا دیگر وجود نداشته باشد عملا گارانتی کلیه محصولات این شرکت با پایان عمر این شرکت پایان خواهد یافت .

کالاهای عمومی و بدون پشتوانه :

اجناسی که واردکننده و گارانتی کننده مشخصی نداشته و فاقد هولوگرام گارانتی و یا لیبل مشخص کننده تاریخ اعتبار گارانتی میباشند مانند انواع ایرپاد و هندزفری و هدست و اسپیکر های NIA  ,  P47  , beats , JBL و AIRPOD و  rimax … و گیم پد و دسته بازی یا اجناس با قیمت کمتر از  30 هزار تومان فاقد گارانتی و مهلت تست میباشد به استثناء مواردی که در فاکتور خرید شما تاریخ گارانتی انها ذکر شده باشد. و یا شما با پرداخت هزینه گارانتی با قیمت متناسب با آن کالای گارانتی دار بخرد که قطعا در فاکتور خریدشما نوع و تاریخ گارانتی محصول ذکرخواهدشد.

با توجه به اینکه کالاهای گروه موبایل بدون گارانتی می باشد باید سود خود را طوری تنظیم کنید تا جبران  خرابی های احتمالی را داشته باشد.

پلمب و فاقد گارانتی :

 زمانی که در متن اصلی کالا و یا در توضیحات کالا متنی با عنوان (پلمب و فاقد گارانتی) و یا متنی که نشان دهنده عدم گارانتی بودن محصول فوق قید گردد ، به جهت اطلاع خریدار گرامی از این موضوع و صرف توجیح ارزان بودن قیمت آن محصول می باشد همانگونه که عمده فروشان این محصولات را بدون گارانتی خریداری نموده اند به همان صورت آنرا فاقد گارانتی به فروش میرسانند از همین سو در صورت خرید محصولی ارزان و فاقد گارانتی از سوی خریدار محترم شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال گارانتی محصولات فوق نخواهد داشت

هزینه حمل و نقل گارانتی :

 • هزینه ارسال و دریافت از گارانتی بر عهده همکار محترم می باشد .
 • بسته هایی که بصورت پسکرایه ارسال شود تحویل گرفته نخواهد شد.

 

مدت زمان و مسئولیت انجام گارانتی برای محصول :

 • مدت زمان پشتیبانی ، گارانتی ، تعویض و یا پس گرفتن کالای گارانتی توسط شرکت وارد کننده و صاحب مارک تجاری تعیین می شود و شرکت خرید 20 نیز مانند شما مشتری این شرکت های بازرگانی و وارد کننده کالا میباشد و فقط به جهت ارائه خدمات بهتر  به شما مشتریان عزیز پیگیری گارانتی شما  را انجام میدهد .  توجه داشته باشید مسئولیت اصلی پاسخگویی گارانتی با شرکتهای وارد کننده آن کالا میباشد که مالک آن برند و مارک تجاری میباشند.
 •  حداقل زمان مورد نیاز گارانتی 30 تا 40 روز کاری می باشد و پیشنهاد میگردد برای تسریع در پاسخگویی گارانتی کالاهای معیوب را بصورت مستقیم برای شرکتها ارسال نموده تا در زمان کوتاه تری گارانتی های خود را دریافت نمایید.

نکته بسیار مهم : 

شرکتهای گارانتی کننده کالا موظف هستند رم و فلش و لوازم جانبی که مشتریان و مصرف کنندگان  عادی برای آنها با پست ارسال مینمایند را تعویض نموده و پاسخگویی گارانتی محصولات حتی بصورت تکی هستند . لذا پیشنهاد مینماییم موقع فروش کالا کارت خدمات گارانتی و یا آدرس مرکز گارانتی ها را به مشتریان خود بدهید تا بصورت مستقیم خدمات گارانتی محصولات خریداری شده را از شرکتهای مربوطه پیگیری نمایند. 

نکته مهم در خصوص آسیب فیزیکی :

 • هرگونه کشیدگی سیم , ضربه فیزیکی , روندگی , شکستگی . پارگی . از بین رفتن بسته بندی کالا .مخدوش شدن و یا نداشتن هالوگرام آن و در مجموع خرابی های فیزیکی شامل گارانتی نخواهد شد به همین دلیل خواهشمند است در نگهداری صحیح کالا و بسته بندی مربوطه دقت لازم را مبذول فرمائید تا بتوان جهت تعویض و دریافت گارانتی از شرکتهای مربوطه بهترین نتیجه را بدست آورد.
 • هرگونه آسیب فیزیکی حتی کوچک و جزئی در فلش و رم موجب لغو گارانتی می شود .
 • خرید 20 هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب های احتمالی و زمان تحویل کالا در حمل و نقل را نمی پذیرد و تمامی عواقب بر عهده شرکت حمل و نقل و مشتری می باشد .

فلش و رم های 8 گیگ توسط شرکتهای تلاش و نوین رایانه سگال , IPM (  فلشهای PHILIPS و HP و PNY , VICCO MAN  ,  SANDISK حافظه پرداز )  از مهر ماه 98 بدون گارانتی اعلام شده است و سایر شرکتهای دیگر برای رم و فلش های 8گیگ  گارانتی و خدمات  خواهند داد.

 

گارانتی توضیحات

باتری در محصولات جانبی

 • باتری در محصولات شارژی فاقد گارانتی است .

محصولات جانبی کامپیوتر 

 • محصولات شرکتی که جعبه آنها قابل باز شدن است یک هفته اززمان تحویل کالا دارای گارانتی تست برای همکاران می باشد .

 • محصولاتی که بسته بندی شرکتی وکیوم و اورجینال دارند و نمیتوان آنها را باز و تست همکاری کرد       مهلت تست  فروش تا 3 ماه دارند   .

 • گیم پد و دسته بازی فاقد گارانتی می باشد  .

 • محصولات جانبی ابتدا به شرکت گارانتی کننده ارسال و سپس تکلیف وضعیت گارانتی آن مشخص می شود و ممکن است تعویض و یا تعمیر شود .

محصولات جانبی موبایل

 • محصولات جانبی موبایل فاقد گارانتی و مهلت تست می باشد.

 • باتری های موبایل دارای 3 ماه مهلت تست می باشد . باد کردن شامل گارانتی نیست .

 • گلس موبایل فاقد گارانتی می باشد .شکستگی و … پذیرفته نیست .

 • محصولات که ذکر میشود پلمب و فاقد گارانتی تحت هیچگونه شرایطی گارانتی ندارند..

 روش ارسال و دریافت گارانتی

 • ارزانترین و ساده ترین روش جهت ارسال گارانتی استفاده از پست سفارشی معمولی می باشد . (قبل از ارسال با شرکت هماهنگ شود)

 • هزینه پست بر عهده مشتری می باشد از پسکرایه کردن بار خودداری کنید چرا که بسته های گارانتی پسکرایه تحویل گرفته نمی شود .

 • پیشنهاد ما دریافت گارانتی همزمان با سفارشات بعدی می باشد چرا که در هزینه حمل و نقل صرفه جویی می شود .

 روش ارسال و دریافت گارانتی

 • ارزانترین و ساده ترین روش جهت ارسال گارانتی استفاده از پست سفارشی معمولی می باشد . (قبل از ارسال با شرکت هماهنگ شود)

 • هزینه پست بر عهده مشتری می باشد از پسکرایه کردن بار خودداری کنید چرا که بسته های گارانتی پسکرایه تحویل گرفته نمی شود .

 • پیشنهاد ما دریافت گارانتی همزمان با سفارشات بعدی می باشد چرا که در هزینه حمل و نقل صرفه جویی می شود .

کالای شامل گارانتی :

لازم است کپی فاکتور خرید به همراه بار ارسال گردیده و ایرادات کالاهای شامل گارانتی در یک کاغذ نوشته شود و همراه کالا ها ارسال شود .

بسته بندی و کارتن های کالا ها سالم و همراه با تمامی اقلام باشد .

در صورتی که کالای شامل گارانتی موجود نباشد طبق قیمت خریداری شده فاکتور ,مبلغ عودت می شود .

نکته بسیار مهم :  قبل از ارسال حتما کالا را با فاکتور خرید خودتان از شرکت خرید 20 چک کنید و در صورتی که اطمینان پیدا کردید از ما خریداری نموده اید  و تاریخ گارانتی منقضی نشده است و یا کالای خریداری شده بسته بندی دارد و متعلقات آن کامل میباشد .به همراه کپی فاکتور خرید کالا اقدام به پست نمایید. از آنجایی که ما امکان نگهداری  و سازمان دهی در عودت کالاهای معیوب متفرقه ای که به اشتباه ارسال میگردند را نداریم مجبور هستیم این کالاها را دور بریزیم و هیچ مسئولیتی در قبال این کالاها نخواهیم داشت.

نکته بسیار مهم :قبل از ارسال کالا به جهت گارانتی ، محصول را با فاکتور های خرید خود از خرید 20 تطبیق دهید در صورت مطابقت داشتن کالا و عدم اتمام مهلت گارانتی (همراه با کپی فاکتور خرید) آن جهت ارسال از طریق پست اقدام بفرمائید

شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کالاهای عودتی-معیوب که به اشتباه از برای شرکت از سمت مشتری ارسال میگردد نداشته و کلیه عواقب اعم از مفقودی و آسیب دیدگی بر عهده شخص مشتری می باشد.

کالاهای حراجی و فروش ویژه ( تخفیف دار )  و کالاهای که ارزش ریالی آنها کمتر از 300 هزار ریال  می باشند فاقد گارانتی میباشند.

نرم افزار و بازیهای کامپیوتری فاقد گارانتی میباشد

. لطفا در هنگام خرید کالاهای زیر قیمت و حراجی دقت لازم را مبذول نمائید .

 • سفارش هایی که از سمت مشتری کنسل شوند و یا کالایی مرجوع یا عودت داده شود و مشتری درخواست عودت وجه پرداختی خود را دارا هستند به جهت عودت کالا 20% از ارزش کالاهای خریداری شده بابت بسته بندی خدمات و  سود شرکت به قیمت روز از ارزش کالا های قید شده در فاکتور کسر و مانده مبلغ به حساب مشتری واریز میگردد.

 • در هنگام ارسال گارانتی همراه با کالا فاکتور خرید در کنار یک برگه الصاقی که عیوب کالای ارسالی در آن قید گردیده است ارسال شود و  به هیچ عنوان بر روی بسته بندی محصول متنی نوشته نشود به این دلیل که پس از رفع عیب کالا با همان بسته بندی دریافتی از سمت مشتری ارسال خواهد شد.

شرکت خرید 20 تنها برای مشتریان عمده ی خود مسئولیت گارانتی داشته و برای مصرف کنندگان در صورت انجام گارانتی بسته به کارایی ، نوع و ارزش روز محصول هزینه خدمات دریافت خواهد کرد

 

با تشکر و احترام

مدیریت مرکزپخش خرید20

فهرست

تماس با خرید 20

سلام مشتری عزیز ❤️

شما عزیزان می توانید در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

هر سوال یا مشکلی داشتی ما در خدمتت هستیم.

شماره های زیر را لمس کن تا ارتباط برقرار بشه :


☎️ دفتر مرکزی : 026-32216463

☺️ کارشناس فروش : 09121307603

✅ ارتباط در واتساپ : کلیک کنید


اگه خرید کردی و میخوای واریز کنی و فیش بفرستی :

☑️ شماره کارت و حساب های ما

☑️ ارسال فیش در واتساپ

پنل کاربری