جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر

جدیدترین قیمت دسته بازی ارزان | خرید عمده گیم پد همکاری

آخرین قیمت و خرید انواع دسته بازی دوبل و تک با قیمت بسیار ارزان

بصورت همکاری

راهنمای کامل و معرفی انواع دسته بازی و مقایسه آنها

خرید انواع مدل های دسته بازی کامپیوتر و مقایسه و قیمت آنها را در می توانید در این صفحه از وب سایت خرید 20 مشاهده کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید. اگر قصد خرید این تجهیزات و یا خرید دیگر انواع لوازم جانبی کامپیوتر را دارید، می توانید از طریق سایت خرید خود را انجام دهید. همانطور که میدانید با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ما شاهد به روز شدن مداوم تجهیزات و وسایل الکترونیکی در هر زمینه ای هستیم.

یکی از حوزه های دیجیتالی که به صورت مداوم در حال به روز رسانی محصولات خود می باشد، زمینه بازی های کامپیوتری می باشد. در این زمینه هم کنسول های بازی، هم خود بازی ها و هم دسته های بازی به سرعت در حال تغییرات هستند. از همین رو ما شاهد انواع مختلفی از آنها در بازار هستیم.

به همین دلیل قصد داریم در این مطلب برای شما همراهان همیشگی خرید 20 برخی از انواع مدل های دسته بازی کامپیوتر را از نظر کیفیت و از نظر قیمت مورد بررسی خود قرار دهیم. در ادامه مطالب زیر را بررسی خواهیم کرد.

 

فهرست مطالب:

·       انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر شکل ظاهری

·       انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر طراحی ارگونومیک

·        انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر ظرفیت و شارژ دهی باتری

·       انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر اتصالات

·       انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر پلتفرم گیمینگ

·       انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر شوک دار بودن

·       راهنمای خرید 20 در خصوص خرید انواع دسته بازی کامپیوتر

·       بهترین فروشگاه خرید انواع دسته بازی پلی استیشن ارزان قیمت

 

 

خرید دسته بازی ارزان قیمت

 خرید انواع دسته بازی کامپیوتر ارزان قیمت

انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر شکل ظاهری

برخی از انواع دسته بازی کامپیوتری هستند که فرمت ظاهری خود را در چینش دکمه از ایکس باکس الهام گرفته اند و برخی دیگر این چینش را از پلی استیشن الهام گرفته اند. تفاوت در این بخش تنها به چینش ظاهری دکمه ها و مدل آنها بر می گردد. از نظر کارایی چندان تفاوت ندارند.

قیمت این دسته ها در صورتی که هر دو حرفه ای و یا هر دو ساده باشند هم با یکدیگر تفاوت های زیادی ندارد و بیشتر به برند تولید کننده و کیفیت مربوط است. انتخاب بین انواع این دسته بازی کامپیوتری بر اساس سلیقه فردی شما و راحتی خود شما می باشد.

 

 

انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر طراحی ارگونومیک

یکی از مهمترین دسته بندی انواع دسته بازی کامپیوتری بررسی آنها از نظر طراحی ارگونومیک می باشد که دارای اهمیت و تاثیر گذاری بسیار زیاد می باشد. اگر شما یک گیمر معمولی خانگی هستید و نهایتا روزی نیم ساعت از این دسته ها استفاده می کنید شاید برخی از پارامترهای ارگونومیک برای شما اهمیتی نداشته باشد.

در این شرایط معمولا قیمت برای شما مهم است و به سراغ دسته های ارزان تر می روید. اما اگر یک گیمر حرفه ای باشید برخی از مشخصات ارگونومیک برای شما اهمیت دارد که موجب می شود قیمت بالاتری را برای آنها پرداخت کنید. برخی از مهمترین شاخصه های مورد توجه در نوع طراحی ارگونومیک عبارت اند از:

·    طراحی جوی استیک ها

·    میزان ضربه پذیری تریگرها

·    خوش دست بودن دسته بازی کامپیوتری

 

 

 انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر ظرفیت و شارژ دهی باتری

از دیگر مشخصات بسیار مهم در انواع دسته بازی کامپیوتری این است که میزان ظرفیت آنها در شارژ دهی تا چه اندازه بالا می باشد. برای مصارف خانگی این مسئله چندان اهمیت ندارد. شما قرار است حداکثر روزانه یک ساعت بازی کنید در نتیجه دسته ارزان قیمت با شارژ دهی کمتر می خرید.

اما اگر یک گیمر حرفه ای هستید و ساعات زیادی را برای بازی اختصاص می دهید باید یک دسته بازی کامپیوتری با شارژدهی بالا را خریداری کنید و قیمت بالاتری هم بابت آن پرداخت کنید تا بتوانید به واسطه آن نیازهای خود را به خوبی برطرف کنید.

 

فروش عمده انواع دسته بازی

جهت خرید و دریافت قیمت کیبورد سیم دار کلیک نمایید

 

انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر اتصالات

 

دسته بازی کامپیوتری از نظر اتصالات کلی هم دارای انواع مختلفی می باشد. برخی از انواع دسته بازی کامپیوتری با سیم بودن و برخی دیگر بسیم هستند. در مدل های بیسیم هم نحوه اتصالات می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل باید این مسئله را در زمان خرید به خوبی مورد توجه قرار دهید.

هرچه امکانات شما بیشتر باشد قیمت دسته بازی شما هم بیشتر بوده و هر چه اتصالات شما به صورت ابتدایی تر مانند اتصالات با سیم باشد شما برای خرید دسته بازی کامپیوتری خود قیمت کمتری را باید پرداخت کنید.

 

 

انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر پلتفرم گیمینگ

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که در زمان خرید انواع دسته بازی کامپیوتری باید در نظر داشته باشید این است که این دسته را برای بازی در چه پلتفرم و یا پلتفرم هایی می خواهید خریداری کنید. برخی از انواع دسته ها برای کنسول های ایکس باکس و برخی دیگر برای کنسول های پلی استیشن و برخی دیگر برای کامپیوتر بوده و برخی دیگر دارای کاربردهای چندگانه می باشد.

به همین دلیل شما باید بدانید که قرار است از این دسته برای چه پلتفرمی استفاده کنید و بر اساس آن خرید خود را انجام دهید. لازم به ذکر است دسته های کامپیوتری که دارای پلتفرم های چندگانه هستند از نظر قیمت گذاری بالاتر قیمت گذاری می شوند و این امری طبیعی می باشد.

 

فروش ویژه دسته بازی ارزان

 

انواع دسته بازی کامپیوتری از نظر شوک دار بودن

یکی دیگر از انواع دسته بازی کامپیوتری بررسی دسته ها از نظر شوک دار بودن یا بی شوک بودن است. در برخی از بازی های حرفه ای شوک برای شما یک کاربرد مهم محسوب می شود و در برخی از بازی ها نبود شوک چندان مهم نیست. باید کاربرد خود و سطح بازی های خود را بررسی کنید و در این خصوص تصمیم گیری کنید.

راهنمای خرید 20 در خصوص خرید انواع دسته بازی کامپیوتر

بازی های رایانه ای یکی از مهمترین سرگرمی های این روزهای زندگی ما می باشد. تا جایی که برخی از افراد از این بازی ها درآمد زایی می کنند و بازی کردن و مشارکت در بازی های فردی و گروهی آنلاین برای آنها به یک شغل تبدیل شده است.

 این افراد پلیرهای حرفه ای هستند که نیاز دارند از تجهیزات حرفه ای استفاده کنند. اما برخی دیگر تنها مصارف خانگی دارند و برای سرگرمی بازی می کنند و چندان نیازی ندارند که هزینه های زیادی را برای خرید دسته بازی کامپیوتری پرداخت کنند.

به همین دلیل شما به یک راهنما برای خرید دسته بازی نیاز دارید. ما هم قصد داریم در این بخش انواع دسته بازی کامپیوتری را از نظر کاربرد و کیفیت و قیمتی که دارند برای شما مقایسه کنیم تا شما اطلاعات خود را در این زمینه بتوانید افزایش دهید و خرید خوبی را تجربه کنید.

 

فروش ویژه دسته بازی کامپیوتر

  خرید عمده هدست بی سیم و شارژی ارزان قیمت

 

بهترین فروشگاه خرید انواع دسته بازی پلی استیشن ارزان قیمت

ما برای خرید ارزان قیمت انواع دسته بازی در تمامی مدل ها به شما فروشگاه اینترنتی خرید 20 را معرفی می کنیم. خرید 20 یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی است بیست سال سابقه پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر و لپ تاپ دارد. و بعنوان قدیمی ترین و معتبرترین فروشگاه آنلاین پخش کننده ارزانترین و معتبرترین انواع رم و کارت حافظه می باشد.

علاوه بر فروش انواع لوازم جانبی کامپیوتر، این فروشگاه سابقه بسیار طولانی در زمینه پخش عمده انواع فلش مموری ارزان قیمت و کارت حافظه با قیمت بسیار مناسب دارد و همچنین رضایت بسیاری از مشتریان را نیز در زمینه فروش عمده لوازم جانبی موبایل نیز بدست آورده است.

شما انواع کالاهای خود را می توانید بصورت آنلاین و در سایت ما سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رساند. زیرا فروشگاه ما همه روزه به سراسر ایران ارسال دارد.  در صورت وجود هرگونه سوال یا جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش محصولات می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. 

09121307603 و 02632216463-4

 

فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر  ,  عمده فروشی موس و کیبورد به قیمت خریدعمده  ,  همکاری فروش عمده دسته بازی کامپیوتر  ,  عمده فروشی گیم پد کامپیوتر  ,  خریدعمده دسته بازی کامپیوتری  ,  فروش عمده گیم پدکامپیوتر  ,  عمده فروش دسته بازی و جویستیک کامپیوتر  ,  پخش عمده دسته بازی و گیم

ادامه مطلبShow less

فهرست

تماس با خرید 20

سلام مشتری عزیز ❤️

شما عزیزان می توانید در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

هر سوال یا مشکلی داشتی ما در خدمتت هستیم.

شماره های زیر را لمس کن تا ارتباط برقرار بشه :


☎️ دفتر مرکزی : 026-32216463

☺️ کارشناس فروش : 09121307603

✅ ارتباط در واتساپ : کلیک کنید


اگه خرید کردی و میخوای واریز کنی و فیش بفرستی :

☑️ شماره کارت و حساب های ما

☑️ ارسال فیش در واتساپ

پنل کاربری