مشتریان VIP وفادار در سراسر کشور

تبلیغ و معرفی مشتریان خرید20 در سراسر کشور

همانگونه که میدانید سایت خرید20 مخصوص همکاران و فروشندگان عمده در سراسر کشور میباشد و حداقل اجازه خرید با قیمت همکاری از سایت ما مبلغ 2 میلیون تومان میباشد .  خیلی از مصرف کنندگان و شرکتهای که در سراسر کشور از طریق سرچ گوگل و یا لینک های مرتبط با شرکت خرید20 وارد سایت میشوند و بخاطر سقف دو میلیونی نمیتوانند خرید کنند از ما درخواست میکنند آدرس همکاران و نمایندگان خودتان را درشهرها و استانها به ما معرفی کنید تا ما بتوانیم از آنها خریدکنیم .  

            لیست مشتریان دائمی و VIP در استانهای کشور                                                                                                                                                                    لینک دیدن مشتریان VIP در کشور ( کلیک کنید )

شرکت خرید20 با ایجاد بخش مشتریان VIP آدرس تعدادی از همکاران که تمایل به معرفی به مصرف کنندگان و مشتریان عادی را در شهر خود را  داشته اند را دراین قسمت قرار داده و هر مصرف کننده با مراجعه به نزدیکترین آدرس در محل زندگی خود میتواند از همکاران ما در شهر خود با قیمت مصرف کننده خرید نماید. همکارانی که تازه با ما آشنا شده اند و جهت اعتماد سازی تمایل دارند با همکاران خود در شهر و محله خود آشنا شوند و یا از سوابق و حسن عملکرد ما از همکاران شهر خود مشورت بگیرند میتوانند با ما تماس بگیرند تا تلفن و اطلاعات هر یک از همکاران ما را که میخواهند در اختیار آنها قرار دهیم . خیلی منطقی است که برای شروع کار اعتماد کردن بسیار اهمیت دارد و ما هر توضیحی شما بخواهید بدون هیچ محدودیتی در اختیار شما همکاران با ارزش قرار خواهیم داد . از نظر مجموعه خرید20 بزرگترین سرمایه گذاری سرمایه گذاری بر روی رضایت شما مشتریان و همکاران عزیز میباشد.

مشتریان وفادر در شهرستانها

فهرست

تماس با خرید 20

سلام مشتری عزیز ❤️

شما عزیزان می توانید در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

هر سوال یا مشکلی داشتی ما در خدمتت هستیم.

شماره های زیر را لمس کن تا ارتباط برقرار بشه :


☎️ دفتر مرکزی : 026-32216463

☺️ کارشناس فروش : 09121307603

✅ ارتباط در واتساپ : کلیک کنید


اگه خرید کردی و میخوای واریز کنی و فیش بفرستی :

☑️ شماره کارت و حساب های ما

☑️ ارسال فیش در واتساپ

پنل کاربری