شرکت داده پرداز رایانه (تلاش)

https://tallash.ir/wp-content/uploads/2021/07/1622458592160-300x232.png

مقدمه

شرکت داده پرداز رایانه تلاش با سابقه درخشان حدود 19 سال ، از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرد و یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت های خدمات پس از فروش رم و فلش مموری و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر میباشد.

https://tallash.ir/wp-content/uploads/2021/12/flash-slider-24.png

 

تاریخچه شرکت تلاش

این شرکت در سال های آغازین فعالیت خود تنها محدود به واردات کارت های حافظه و توزیع آن در کشور بود ، اما با گذشت چند سال و با پیشرفت تکنولوژی محصولات جدیدی را وارد حوزه فعالیتی خود اضافه کرد ، با این تغیرات و پیشرفت ها تجارت شرکت داده پرداز رایانه تلاش نیز گسترش بسیار چشم گیری داشت.

 

در راستای این گسترش کسب و کار ، شرکت داده پرداز رایانه تلاش توانست با برند ها و شرکت هایی که نام شناخته شده ای در حوزه حافظه داشتند شروع به فعالیت کند ، شرکت هایی مانند ؛ GalexBit , HP , PNY , Toshiba

پس  از بستن قرارداد همکاری با این شرکت ها و اخذ نمایندگی از آنها شرکت تلاش دیگر محدود به فعالیت توزیع و خدمات در سطح کشور نبود و این شرکت فعالیت خود را در تمام خاورمیانه آغاز کرد و به عنوان یکی از نمایندگان شایسته این برند ها در خاورمیانه شناخته شد، و به واسطه ی این موفقیت بزرگ حضور این شرکت در بازار حافظه و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر پر رنگ تر و پر رنگ تر شد.

https://tallash.ir/wp-content/uploads/2020/04/25875.jpg

اهداف شرکت داده پرداز رایانه تلاش

شرکت تلاش یه این موفقیت ها بسنده نکرده است. هدف بلند مدتی که این شرکت برای خود در نظر گرفته است حضور قوی و گسترده در لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل علاوه بر حضور همیشگی در بازار حافظه های جانبی است.

هدف شرکت داده پرداز رایانه تلاش همواره افزایش کیفیت محصولات خود بوده است. شرکت تلاش تحقق این هدف را همراه با تلاش برای حفاظت از محیط زیست، رعایت حقوق مصرف کنندگان و ایجاد اشتغال پایدار دنبال می کند و همواره در همین مسیر قدم برمی دارد.

 

 

 

راهبرد های شرکت داده پرداز رایانه تلاش

شرکت تلاش تمامی اقدامات خود را با سیاست های و مسائل سیاسی کشور هماهنگ میکند و با توجه به اینکه سیاست های کشور توجه زیادی به امر ایجاد و تولید شغل و منبع درآمد برای جوانان است ، شرکت داده پرداز رایانه تلاش نیز به همین حوزه تلاش و کوشش ویژه ای اختصاص داده

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور پر سرعت محصولات جدید ، شرکت تلاش تصمیم دارد با اقدامات صحیح و گام به گام در حوزه تولید نیز وارد شود و این شرکت در تلاش است تا متواند نقش موثری در حوزه تولید نیز ایفا کند

در سال 94 واحد تحقیق و توسعه ی شرکت تلاش  راه اندازی شد. هدف از راه اندازی این واحد گرد هم آوردن ایده های نو و همچنین ایجاد ارتباط با واحد R & D  در شرکت HP بود. در آن سال شرکت HPبزرگ ترین شرکت دنیا در حوزه ی ابر حافظه های کامپیوتری بود.

 

Ungdfgdftitled.png

 

آدرس دفتر: تهران خیابان بهشتی،بین اندیشه و سهروردی پلاک ۸۷ طبقه ۴

تلفن: ۸۷۷۰۰۵۴۹

 

 

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن