جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر

قیمت فلش مموری سرعت بالا | خرید عمده با قیمت همکاری

نمایش 1 تا 20 از 162 مورد

خرید و قیمت فلش مموری پرسرعت و ارزان

 

خرید فلش مموری ارزان به یکی از نیازهای اصلی مردم، شرکت ها و یا دانشجوها تبدیل شده است. این وسیله در مقابل حجم و اندازه ی کوچک خود کاربردهای فوق العاده ای دارد. باورد نکردنی است که یک قطعه بسیار کوچک چند میلیمتری می تواند چنان حجم وسیعی از اطلاعات را در خود بگنجاند و انتقال بدهند.

در این مقاله سعی داریم فلش مموری های پر سرعت را بحث کنیم و بهترین مدل های انواع فلش USB3.0 و USB3.1 را به شما معرفی کنیم. با ماهمراه باشید.

 

 

خرید ارزان فلش USB3.1

انواع فلش مموری پر سرعت

شاید برای شما سوال باشد که فلش مموری پر سرعت یا USB 3.1 چیست و این محصول دارای چه ویژگی های فنی می باشد. باید به این نکته اشاره کنیم که USB 3.1 سومین نسخه اصلی محسوب می شود که از خانواده یو اس بی می باشد. نام این محصول توسط انجمن مجریان یو اس بی به USB 3.1 Gen 1 بدون این که هیچ تغییری در استانداردها و مشخصات فنی آن به وجود آید تغییر پیدا کرده است. اما باید بدانید که این نسل از فلش مموری ها با نسل قبلی دارای تفاوت ها و شباهت هایی مهمی هستند.

در میان انواع فلش مموری پر سرعت، USB 3.1 از نظر اتصال و راه اندازی خودکار و همچنین از نظر استفاده آسان با نسل های قبلی خود همسان می باشد. اما تفاوت عمده ای که وجود دارد در عملکرد بهتر این محصولات است. این محصولات تا 10 برابر از نسل های قبلی خود بهتر عمل می کنند و می توانند مدیریت مصرف برق بسیار بهتری داشته باشند. اگرچه در همه انواع فلش مموری ها هدف اصلی ما اتصال به کامپیوترها و یا لپ تاپ ها می باشد اما تفاوت ها را در میان این انواع سرعت و مدیریت مصرف برق رقم می زند.

 

USB 3.1 چقدر سرعت دارد؟

یکی از انواع فلش مموری پر سرعت، USB 3.1 می باشد که دارای سرعتی بسیار چشمگیر در انتقال داده می باشد. با توجه به امکانی که در این فلش قرار گرفته است شما می توانید شاهد چندین جریان انتقال داده باشید که می توانند این کار را با حداکثر پهنای باند 5 گیگابیت بر ثانیه برای شما انجام دهند. برای درک بهتر چشمگیر بودن سرعت USB 3.1 باید بدانید که یو اس بی های نسل قبلی دارای سرعتی معادل 480 مگابیت بر ثانیه بوده اند. این تفاوت در میزان سرعت بسیار قابل توجه می باشد.

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که اگرچه سرعت حداکثری پهنای باند 5 گیگابیت بر ثانیه یکی از ویژگی های مهم USB 3.1 می باشد، اما سرعت انتقال در این محصولات به دو عامل بسیار مهم می تواند وابسته باشد که عبارت اند از:

  •     کنترلر
  •     پیکربندی NAND Flash

برای اینکه پیکربندی به خوبی صورت بگیرد و ما شاهد انتقال سرعت بیشتری باشیم نیاز به کانال ها و معماری های مختلفی در درایو های USB 3.1 داریم. در این محصولات ما شاهد این تنوع و گستردگی در کانال های درایوها هستیم.

مرکز پخش عمده فلش ارزان USB3.1

فلش مموری USB 3.2 چقدر سرعت دارد؟

یکی دیگر از انواع فلش مموری پرسرعت نسل جدید، USB 3.2 می باشد. این فلش مموری به راحتی می تواند فلش مموری های USB 3.1  را از میدان به در کرده و به تنهایی بر دنیای دیجیتالی امروز حکمفرمایی کند. از مهمترین ویژگی های این محصول این است که تمامی ویژگی های فلش مموری های نسل USB 3.1 را حفظ کرده است، اما تغییراتی را همراه خود دارد که بسیار چشمگیر و مهم می باشد.

 یکی از مهمترین این تغییرات سرعت انتقال می باشد که تا دو برابر افزایش پیدا کرده است و می تواند تا حدود 20 گیگابیت در ثانیه باشد.  به این نکته مهم توجه داشته باشید که در USB 3.2 از دو کانال برای انتقال استفاده می شود که قدرت انتقال در هر کانال برابر با ده گیگابیت بر ثانیه می باشد. به همین دلیل ما شاهد سرعت دو برابری در این فلش مموری ها نسبت به نسل قبلی خود خواهیم بود.

 

 برای خرید فلش مموری 128 گیگ کلیک کنید

 

تفاوت فلش مموری نسل اول با فلش مموری نسل جدید در چیست؟

استفاده از انواع فلش مموری تنها با هدف اتصال و انتقال داده صورت می گیرد اما آنچه که در میان فلش مموری نسل جدید USB 3.1 با فلش مموری های نسل قبلی می تواند متفاوت و البته حائز اهمیت باشد سرعت انجام این کار است. فلش مموری های نسل جدید دارای سرعت اسمی انتقال 10 گیگابیت بر ثانیه هستند.

هرچند اینکه در نهایت یک فلش مموری پر سرعت بتواند چنین سرعتی را تجربه کند نیاز به فاکتورهایی مانند برند و شرایط کانال های درون درایوی خود دارد، اما به هر حال ما شاهد سرعت انتقال داده بسیار بالایی هستیم که در فلش های نسل قبلی وجود ندارد.

 

 

چرا استفاده از انواع فلش مموری پر سرعت برای ما حائز اهمیت است؟

در عصر ارتباطات سرعت برای شما اهمیت زیادی دارد. اگر از هر یک از انواع فلش مموری پرسرعت استفاده کنید می توانید در زمان صرفه جویی کنید. همچنین شما باید عملکردی با کیفیت بالا را تجربه کنید این امکان را در زمان استفاده از USB 3.1 می توانید در اختیار داشته باشید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که سرعت انتقال و میزان صرفه جویی که شما در زمان دارید به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارت اند از:

  •     تعداد کانال های درون درایو
  •     نوع فایلی که در حال انتقال می باشد

تفاوت انواع فلش مموری پر سرعت و type-c

انواع فلش مموری پر سرعت USB 3.1 و USB 3.2 یک استاندارد محسوب می شوند، در حالی که Type-c یک اتصال محسوب می شود. ما اتصالات متفاوتی داریم که در دستگاه های کامپیوتری و یا گوشی های هوشمند شاهد آنها هستیم. برخی از این اتصالات عبارت اند از:

  •     Type-A
  •     Mini-B
  •     Micro-B
  •     Type-C

میزان سرعت انتقال و جابجایی را در دستگاه استانداردها تعیین می کنند و اتصالات تعیین کننده سرعت جابجایی محسوب نمی شوند. به همین دلیل برای افزایش سرعت و داشت عملکرد بهتر در جابجایی و انتقال داده ها باید به دنبال انواع فلش مموری پرسرعت باشید.

 

قیمت مموری پر سرعت (USB3.0/USB3.1)

مموری پر سرعت همانطور که گفتیم سرعت خواندن و نوشتن بسیار بیشتر و تقریبا 10 برای فلش های USB2.0 دارد. همین یک تفاوت باید اختلاف قیمت بسیار زیادی می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای خرید فلش مموری پر سرعت حتما بسته به نیاز خود آنها را تهیه کنید. آیا شما فلش را بیشتر برای انتقال اطلاعات استفاده می کنید یا برای ذخیره و نگهداری اطلاعات؟

در صورتی که برای ذخیره اطلاعات نیاز به فلش مموری دارید پس نیازی به فلش پر سرعت پیدا نمی کنید. اما اگر کار شما انتقال مدام اطلاعات از یک سیستم به سیتم دیگر است (بخصوص برای شرکت ها) حتما سرعت را مدنظر قرار دهید و برای آن پول خرج کنید.

برای خرید فلش مموری پر سرعت USB3.0 ارزان قیمت می توانید از طریق فروشگاه خرید 20 محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. قیمت های kharide20 برای خرید عمده و قیمت همکاری بسیار مناسب هستند. در زیر به نمونه ای از قیمت های فلش مموری پر سرعت سایت خرید 20 اشاره کرده ایم:

قیمت فلش 32 گیگ ویکومن مدل VC370G USB3.1                     118,600 تومان

قیمت فلش 32 گیگ ویکومن VC375S USB3.0                             118,960 تومان

قیمت فلش 16 گیگ سن دیسک مدل ULTRA USB3.0                  129,700 تومان

 

نمونه هایی از پر فروش ترین انواع فلش مموری پر سرعت

فلش مموری سن دیسک 16 گیگ USB3.0 OTG

سرعت این فلش مموری بسیار بالا و 130MB/S می باشد. دلیل محبوبیت آن قیمت ارزان و ظرفیت بسیار مناسب آن است.

 خرید فلش مموری پر سرعت

 

قیمت فلش 32 گیگ دیتاپلاس ROSE GOLD USB3.1

این فلش کوچک در عین زیبایی در برابر ضربه، شرک، لرزش و گرد و غبار مقاومت بالایی دارد. همچنین سرعت انتقال اطلاعات بسیار بالایی دارد.

 قیمت فلش پر سرعت

 

  

فلش مموری 32 گیگ ایکس انرژی GOLD USB3.0

این فلش مموری سرعت بسیار بالایی برای خواندن و نوشتن اطلاعات دارد. گارانتی محصول بصورت مادام العمر است.در برابر آب و ضربه و لرزش مقاومت دارد و ضد خش نیز می باشد.

خرید عمده فلش مموری پر سرعت

 

فلش مموری 8 گیگ وایکینگ VM306 USB3.0

این فلش مموری عروسکی ارزان هم ظاهر بسیار جذاب و متفاوتی دارد و هم سرعت بسیار بالایی دارد. اگرچه این دو ویژگی باعث افزایش قیمت آن می شود اما با این حال بسیار پر طرفدار بوده است.

ارزانترین فلش پر سرعت بازار

 

 

گارانتی خرید مموری پر سرعت

گارانتی یکی از دغدغه های اصلی خریداران فلش مموری است و ما پیشنهاد می کنیم اصلا محصول بدون گارانتی را تهیه نکنید. معمولا برندهای معتبر و اصل گارانتی شرکت وارد کننده را دارند و گارانتی آنها بصورت مادام العمر است. گارانتی مادام العمر یعنی تا زمانی که درحال تولید باشد شامل خدمات گارانتی خواهد شد.

 شرکت های آسان سرویس (گارانتی فلش مموری های وریتی و پاناتک) ، شرکت IPM (گارانتی انواع یو اس بی میکروسونیک، ایکس انرژی، دیتاپلاس، ریدیتا، هیوندا و ...) ، شرکت آیتین تراشه هوشمند (گارانتی فلش کوئین تک)، شرکت نوین رایانه سگال (گارانتی فلش های ویکومن و وایکینگ) ، شرکت حافظه پرداز (گارانتی محصولات سن دیسک و کینگ استون) و شرکت تلاش (گارانتی فلش مموری های گلکس بیت)، از بزرگترین شرکت های گارانتی کننده ایران می باشند.

اکثر این شرکت ها شرایط مشابهی برای ارائه خدمات گارانتی دارند. مثل دارا بودن پک بسته بندی محصول، دارا بودن برچسب هولوگرام، عدم گارانتی اجناسی که دچار ضربه و شوک شده اند، و عدم گارانتی اطلاعات موجود روی فلش مموری. بنابراین قبل از تحویل فلشی که خریداری کرده اید حتما در مورد شرایط گارانتی هر شرکت مطالعه داشته باشید. در انتهای این صفحه لینک اطلاعات تمام گارانتی ها قرار داده شده است. با کلیک بر روی آنها می توانید شرایط را مطالعه نمایید.

 

ظرفیت فلش پر سرعت USB3.0

فلش مموری یو اس بی 3.0 با سرعت بالا معمولا برای ظرفیت بالاتر از 8 گیگ کاربرد دارد. زیرا انتقال اطلاعات در فلش های پر ظرفیت که حجم داده ها بالا است نیاز به سرعت بالا هم دارد. درحالیکه انتقال اطلاعات سبک و کم حجم نیازی به سرعت بالا ندارد. معمولا خرید فلش 32 گیگ USB3.0 خیلی در بین متقاضیان دیده می شود.

 

 

سخن پایانی

انواع فلش مموری پرسرعت دارای ویژگی های مهمی در سهولت استفاده و سرعت بالا در انتقال داده ها می باشند. این فلش مموری های نسل جدید را می توانید از مجموعه خرید 20 خریداری نمایید. برای دسترسی به لیست قیمت ارزانترین فلش مموری های پرسرعت می توانید از طریق لینک هایی که در این صفحه برای شما در نظر گرفته شده است اقدام نمایید.

یادآور می شویم که ما در خرید 20 پخش عمده فلش مموری را انجام می دهیم و شما از طریق این وب سایت تنها می توانید خرید عمده فلش مموری با قیمت همکاری را انجام دهید. 

 

فلش مموری ارزان  ،  خرید فلش ارزان  ،   بهترین فلش مموری ارزان قیمت  ،  لیست قیمت انواع فلش مموری  ،   فلش ارزان تبلیغاتی  ،  لیست قیمت فلیش سن دیسک  ،  فلش ارزان  ،  قیمت فلش مموری

سریع ترین فلش مموری های بازار

امروزه بیشتر اطلاعات مهم مردم را تصاویر و فیلم و نوشته ها تشکیل میدهند برای نگه داری و به همراه داشتن این اطلاعات باید یک ابزاری داشته باشد سریع و قابل حمل و مطمئن نیاز دارد بهترین گذینه فلش مموری ها هستند.

با داشتن یک فلش مموری هرکس میتواند اطلاعات ذخیره شده خود را حمل کند و آن را همیشه همراه خود داشته باشد یکیاز مهمترین ویژگی ها سرعت فلش مموری هست یعنی سرعت دریافت یا ارسال یک فایل یه کامپیوتر-لپتاب-موبایل و...میباشد

با افزایش فضای ذخیره سازی سرعت فلش مموری نیز زیاد تر میشود.

فلش مموری ها اندازه های-حجم ها-ظاهر-قیمت های مختلف وجود دارند اما بعضی وقتا همه چیز سرعت است

1-PNY TURBO

ظرفیت این فلش مموری 256 مگابایت است. اندازه آن کوچک است و راحت در کیف پول شما قرار میگیرد این فلش با فناوری USB3.0سازگار است وفایل شمارا سریع انتقال میدهد.

2-VERITY V809 USB3.0

ظرفیت این فلش مموری 64 گیگ میباشد جنس بدنه این فلش مموری فلزی هست مدلی بسیار ظریف و ساده ای دارد و ضد آب هستش در قسمت انتهایی آن سوراخی برای فابلیت نگه داری بهتر بطور مثال جا کلیدی قرار دارد که باعث میشود احتمال گم شدن آن را کاهش میدهد

رابط این فلش مموری USB 3.0 است که باعث میشود سرعت خوبی را برای ارسال و دریافت دریافت داده های خود به این فلش باشد.

3-cp-sk3-m240

ظرفیت این فلش مموری 256گیگابایت میباشد این فلش تولید برند سایبر پل است که سرعت قابل توجهی دارد این فلش مموری میتواند رابط این فلش مموری usb3.0است کخباعث میشود راحت اطلاعات به اشتراک بگذارد یا ذخیره کند این فلش با جنس بدنه فلزی دارای led میباشد و دربرابر آب و ضربه مقاوم است

 

قیمت فلش مموری usb3  بصورت عمده .( لیست قیمت )

خریدعمده فلش مموری و انواع حافظه به قیمت همکاری.

 خرید فلش مموری سرعت بالای  USB3  گارانتی دائمی.

قیمت خرید فلش مموری ارزان . لیست قیمت فلش مموری و مموری کارت بصورت عمده

عمده فروشی فلش مموری های سرعت بالای شرکتهای معتبر ایران و  فلشهای سرعت بالا

مارکهای تجاری وایکینگ , فلش سرعت بالای  فلیپس  و فلشهای  پر سرعت یو اسپی تری  سن دیسک   SANDISK  OTG  HIGH SPEED 

پخش عمده فلش مموری و حافظه usb3 از شرکتهای بزرگ و معتبر در کشور با نازلترین قیمت و گارانتی های معتبر فلش مموری.

مرکزپخش فلش مموری های سیلیکون پاور و عمده فروش فلش مموری اپیسر و فلش مموری وایکینگ  و فلش مموری وریتی با قیمت همکاری.

ادامه مطلبShow less

فهرست

تماس با خرید 20

سلام مشتری عزیز ❤️

شما عزیزان می توانید در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

هر سوال یا مشکلی داشتی ما در خدمتت هستیم.

شماره های زیر را لمس کن تا ارتباط برقرار بشه :


☎️ دفتر مرکزی : 026-32216463

☺️ کارشناس فروش : 09121307603

✅ ارتباط در واتساپ : کلیک کنید


اگه خرید کردی و میخوای واریز کنی و فیش بفرستی :

☑️ شماره کارت و حساب های ما

☑️ ارسال فیش در واتساپ

پنل کاربری