قیمت عمده هندزفری سیم دار آی تل SMA-20 Samsung
قیمت عمده هندزفری سیم دار آی تل SMA-20 Samsung

هندزفری سیم دار سامسونگ SMA-20 Samsung

27,800 تومان
بدون مالیات
هندزفری سیم دار سامسونگ SMA-20 Samsung این روزها تکنولوژی هندزفری ها بسیار متنوع و خاص شده است. اما همچنان نمونه های هندزفری سیمی برای طرفداران موسیقی و کیفیت پخش بالا، بهترین گزینه خواهد بود. مزیت اصلی هندزفری های سیمی کیفیت صدای مناسب است.هنذفری سامسونگ نیز نمونه های بسیار متنوعی را در بازار به نمایش گذاشته است. هندزفری سامسونگ مدل  SMA-8، یکی از نمونه های اقتصادی بازار می باشد.
موجود
موجودی: 185

رتبه بندی :  

0 بررسی ها
موجود

هندزفری عمده سیم دار سامسونگ SMA-20 Samsung

طراحی و ساخت هندزفری سیمی SMA-20 Samsung

در طراحی هندزفری SMA-20، با رنگ مشکی وکابل فشرده پلاستیکی در فروشگاه موجود می باشد. طراحی دو گوشی این محصول طبق ارگونومی گوش انسان طراحی شده است؛ که برای هر انسانی سایز خواهد شد. به علت وجود سری سیلیکونی ، این مدل از هنذفری سیمی سامسونگ، قابلیت سایز شدن با گوش انسان را دارا می باشد. استفاده از کابل با روکش پلاستیک فشرده ، دردسر گره خوردگی را تا حد زیادی دور خواهد کرد. ظرافت زیاد در عین حال کیفیت بالای ساخت، مناسب برای ورزش، مکالمه و کارهای روزانه خواهد بود.برای مکالمه راحت، استفاده از میکروفون داخلی با کیفیت، پاسخ دهی شما را با صدای واضح و حداقل نویز امکان پذیر می کند.پنل کنترل تماس بر روی کابل این هندزفری امکان قطع و وصل تماس و موزیک در حال پخش را به کاربر می بخشد.

کیفیت صدا هندزفری سیمیSMA-20

کیفیت صدا و بیس مناسب از قابلیت های اصلی هندزفری ها به شمار می رود. هندزفری samsung مدل SMA-8 کیفیت صدای بالا و حداقل نویز را به همراه دارد. نوع اتصال در هنذفری سیمی، کمترین مشکل را در قطع شدگی صدا و مکالمه به همراه دارد. صدای ایزوله شده، صدای محیط را به تماس شما منتقل نمی کند در نتیجه صدای شفافی را ایجاد خواهد کرد.

هندزفری samsung مدل SMA-8 برای کسانی طرفدار کیفیت پخش صدا هستند؛ بهترین گزینه خواهد بود. کیفیت خوب ساخت از گره خوردگی دور می ماند. البته مقاومت خوب محصول نیز مدیون کابل فشرده باکیفیت می باشد. سری های سیلیکونی نیز نگرانی کاربران در رابطه با سایز شدن و خستگی گوش کم خواهد کرد.

185 قلم

منابع خاص

در حال حاضر هیچ نظری برای این محصول ثبت نشده است

شرایط گارانتی / ارسال به مراکز گارانتی

مهم ترین نکات کلیدی خرید عمده از خرید20

ارسال از طریق پست(سراسر کشور) ، تیپاکس(سراسر کشور) و پیک موتوری(کرج)

راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن