نرم افزار Autodesk Mechanical Desktop 2009 SP3 + LandDesktop 2009 SP1
نرم افزار Autodesk Mechanical Desktop 2009 SP3 + LandDesktop 2009 SP1

نرم افزار Autodesk Mechanical Desktop 2009 SP3 + LandDesktop 2009 SP1

7,900 تومان
بدون مالیات
طراحی قطعات و مدلهای دو‌بعدی و سه بعدی نسخه کامل شامل تمام کتابخانه‌ها و  Content های مورد نیاز
موجود
موجودی: 70

رتبه بندی :  

0 بررسی ها
موجود

یکی از قویترین نرم‌افزارهای طراحی و مدلسازی قطعات صنعتی است که علاوه بر  قدرت و تواناییهای بسیار زیاد، امکان یادگیری آن نیز بسیار ساده است.این امر به خاطر واسط کاربری مملموس و آشنای آن است که در کنار قدرت، راحتی را نیز برای کاربران به ارمغان می‌آورد.می توان از این نرم‌افزار برای طراحی و مستند سازی قطعات و حتی کل خط تولید استفاده کرد.

در کنار این نرم‌افزار قدرتمند، Mechanical Desktop نیز قرار داده ایم که از آن برای طراحی قطعات و مدلهای سه بعدی استفاده می شود.Mechanical Desktop از سال 2009 دیگر از سوی اتودسک توسعه پیدا نکرد و امکانات آن با اینونتور تلفیق شد منتها از آنجایی که همچنان بسیاری از مدلها، قطعات و نمونه‌ها در این نرم افزار پیاده‌سازی شده‌اند، بسیاری از افراد همچنان از آن به عنوان نرم‌افزار اصلی سود می برند.شایان ذکر است که نرم‌افزارMechanical desktop به صورت مستقل نصب نمی شود و برای نصب باید ابتدا Inventor را نصب کنید و سپس اقدام به نصب Mechanical Desktopبنمایید.

Autodesk Land Desktop نیز یکی از نرم‌افزارهای پایه‌ای اتودسک برای نقشه‌برداری و نقشه کشی است که تولید آن نیز در سال 2009 متوقف شد وMap 3D به تنهایی راه این نرم‌افزار را  ادامه می دهد.

این نسخه در یک عدد DVD با حجم ۹ گیگابایت ارائه شده است و به همراه تمام Materialها و کتابخانه‌های مورد نیاز می‌باشد. این نرم افزار برروی سیستم عاملهای ۶۴بیتی ویندوز ۷، ۸ و 8.1 قابل اجراست.

راهنمای نصب نرم افزار به صورت گام به گام و به صورت تصویری در داخل این مجموعه وجود دارد.

70 قلم

منابع خاص

در حال حاضر هیچ نظری برای این محصول ثبت نشده است

شرایط گارانتی / ارسال به مراکز گارانتی

مهم ترین نکات کلیدی خرید عمده از خرید20

ارسال از طریق پست(سراسر کشور) ، تیپاکس(سراسر کشور) و پیک موتوری(کرج)

راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن