بازی Need for Speed Undercover
بازی Need for Speed Undercover

بازی Need for Speed Undercover

بدون مالیات
ناموجود
موجودی: 0

رتبه بندی :  

0 بررسی ها
ناموجود

Need for Speed Undercover جای زمین های مسابقه ای و چراغ های نئون در تاریکی شب را با دنیای آزاد کنار ساحل عوض کرده است. این سواحل با نام Tri-City Bay در بازی وجود دارند که مجموعه ای از آزاد راه ها، پل های معلق، جاده های خاکی و زمین های صنعتی می باشد و تمام بازی در ساعات بعد از طلوع آفتاب و یا قبل از غروب آفتاب است که خورشید همه جا را با نور طلایی خود مزیّن می کند. به نظر می رسد که تنوع بسیار زیادی در بازی وجود دارد و بیشتر این تنوع خود را در مسابقات نشان می دهد. برای مثال، در Sprint Race که ما شانس بازی کردنش را داشتیم – مجموعه ای از ماشین های مدل بالا مثل Carerra GT و Pagani Zonda در آن بودند –از یک آزاد راه شروع شد، در طول مسیر مسابقه از زمین فوتبال یک دبیرستان، محوطه ی خانه ی یک میلیونر و یک تونل گذشتیم! دنیای Undercover، واقعا دنیای بزرگیست. آن طوری که به ما گفته شد، اگر با سریع ترین ماشین این بازی سعی کنید کل دنیای این بازی را با حداکثر سرعت ممکن بگردید، 8 دقیقه طول خواهد کشید.
 
یکی از راه هایی که Black Box در نظردارد سیستم Heroic Driving Engine در این بازی پیاده کند. این سیستم برای بهبود بخشیدن توانایی های شما در حین رانندگی بدون نیاز به تغییر شیوه ی کنترل ماشین است و قدرت رانندگی شما (دست فرمان!) را افزایش می دهد. یکی از کارهایی که این سیستم می کند از بین بردن رابطه ی بین جهت ماشین با دورنمای دوربین است. مثلا وقتی با سرعت بالا در حال حرکت هستید، با کشیدن سریع ترمز دستی خواهید دید که ماشینتان چگونه یک دور 180 درجه، آن هم در سرعت بالا خواهد زد و این در حالیست که دوربین سر جای خود ثابت است. فکر نکنید که تمام این کار را برای قشنگی اش بوده...در همین حال اگر دو بار پدال گاز را فشار دهید، بعد از شنیدن صدای لاستیک ها ماشین در جهت مخالف حرکت خواهد کرد! بعد از اینکه این حرکت تمام شد، ماشین شما در جای خود ثابت می ماند و این بار دوربین است که می چرخد و این کار زمان زیادی را برایتان حفظ می کند و خیلی نسبت به سیستم "چرخش سه نقطه ای" که قبلا در این بازی ها استفاده می شد، بهتر است. بعد از اینکه توانستید این نوع تکنیک ها را به خوبی اجرا کنید، یک مرحله از نظر توان رانندگی پیشرفت می کنید که این ویژگی بازی، چیزی شبیه به بازی های RPG است.
 
EA Black Box برای اینکه اجازه ندهد این توانایی های جدید، توازن را در بازی بهم بزند با قرار دادن نیروهای پلیس در سرتاسر Tri-City Bay در مقابل خرابکاری های شما می ایستد. هوش مصنوعی بازی هم پیشرقت کرده و مثلا اگر با سرعت 90 مایل کسی را در خیابان بزنید صدای آژیر ماشین های پلیس را خواهید شنید. در بعضی حالت های بازی هم از همان ابتدای کارماشین پلیس به دنبالتان خواهد بود، مثلا در Driver Job که ما بازی کردیم، ماموریتمان دزدین ماشین پلیس (با مدل Nissan GT-R) و فروختن آن بود. راه فرار از دست پلیس مثل سابق است: فاصله گرفتن از ماشین های پلیس و اگر هم هلیکوپری در میان است رفتن در تونل و یا به زیر پل.

با ادامه ی روند بازی، داستان بازی مشخص می شود. داستان بازی در مورد یک پلیس مخفی است که فقط تعداد کمی او را می شناسند. شیوه ی بیان داستان، مثل بازی های قبلی این سری است و در صحنه سازی سعی شده از تجملات دوری شود. بازیگران واقعی در آن ایفای نقش می کنند و از آن ها در فضای باز فیلم برداری شده است (نه پشت پرده سبز). هنوز از اینکه برادر Jessica Alba هم در آن ایفای نقش کرده مطمئن نیستیم. بر اساس 3 نمایشی که ما دیدیم، می توان گفت که تمام این جزییاتی که در بالا به آن ها پرداختیم در کنار هم قرار گرفته اند تا EA بازی بهتری را در تاریخ 17 نوامبر به شما عرضه کند.

از گفته های EA و اطلاعاتی که در مورد Need for Speed : Undercover منتشر کرده است بطور واضح می توان گفت که این بازی بیشتر به جانشینی برای عنوان Most Wanted شباهت دارد تا آخرین عنوان این سری بازی ها ProStreet. در Undercover یکبار دیگر پلیس به بازی برگشته و در کنار آن عناصر مدرنی همچون یک جهان open-world و مسیر داستانی قدرتمند به Undercover اضافه شده و در آخر این ترکیب با وجود کاراکتر اصلی تکمیل شده است.
 
داستان Undercover در سه شهر مجزا واقع در Tri-City Bay رخ می دهد . شهرهای Gold Coast Mountain, Sunset Hills, و Palm Harborاین سه شهر هستند که هر کدام به سه بخش مختلف تقسیم شده اند و البته تمامی آنها از طریق بزرگراه با هم ارتباط دارند .برطبق گفته ی EA Black Box عبور از عرض هر شهر آن هم با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت 8 دقیقه زمان خواهد برد که خود نشان دهنده ی وسعت بی نظیر دنیای بازی است. Black Box این دنیای وسیع را براساس ایده ی streaming world طراحی کرده که براساس آن تنها بخش هایی از شهر که لازم باشند Load خواهندشد البته این سیستم به هیچ وجه باعث کندی و یا بروز ایراد در بازی نمی شود.در این عنوان به راحتی می توانید به هر کجای دنیای آن که خواستید سفر کنید و هر وقت که آماده بودید با استفاده از GPS خود مستقیما وارد مسابقات مختلف بشوید.
 
تاکنون نکات زیادی در مورد داستان بازی مشخص نشده اما براساس جزئیاتی که از سوی EA اعلام شده است ظاهرا کاراکتر شما توسط شخصی که نقش آن را یکی از هنرپیشه های معروف هالیوود Maggie Q برعهده گرفته است به عنوان یک افسر فدرال استخدام می شوید تا اینکه با ورود به شبکه ی تبهکاران، قاچاق زیرزمینی ماشین را متوقف کنید.شما وارد گروه های جنایتکار خواهید شد و با انجام دادن کارهای مختلف برای خود نام و شهرتی کسب خواهید کرد در حالیکه آنها از هویت اصلی شما به عنوان یک مامور مخفی پلیس بی خبر هستند در حقیقت نام بازی یعنی Undercover نیز براین اساس انتخاب شده است.داستان بازی توسط cutscene ها روایت می شود که EA براس ساخت آنها از تکنیک عکاسی با نام magic hour که قبلا در فیلم های 300 و Transformers استفاده شده بهرده برده است.
 
یکی از مدهای جدید بازی با نام Highway Battle را در بزرگراه Southeast I-20 امتحان کردیم.در این مد می بایست با دیگر رقبای خود در جاده به فاصله ی 305 متری برسید.این مد یکی از راحتترین مدهای بازی است که به دلیل ترافیک کم به راحتی می توانید ماشین خود را کنترل کنید.در این مد درجه ای بروی صفحه وجود دارد که نشان می دهد از رقیب خود چه میزان عقب و یا جلو هستید و زمانی که این درجه به حداکثر خود برسد پیروز مسابقه خواهید شد.ترافیک متغییر در Undercover بدین معنی است که شما هرگز یک مسابقه را دوبار تجربه نخواهید کرد.ماشین های دیگر زمانی که بخواهند مسیر خود را تغییر دهند از راهنما استفاده می کنند و یا حتی ممکن است به یکباره سرعت خود را تغییر دهند پس علاوه برمسابقه باید کاملا مراقب ترافیک اطراف باشید.باید سعی کنید تا جایی که ممکن است از تصادف با دیگر ماشین ها جلوگیری کنید البته در برخی مواقع می توانید از تصادف برای سد کردن راه پلیس ها و یا رقبای دیگر استفاده کنید در این عنوان سیستم نمایش صدمه بروی بدنه ماشین یکی از نقاط قوت بازی است که تیم سازنده ی آن سعی کرده اند تا جایی که ممکن است از سیستم بکاربرده شده در ProStreet بهتر باشد.

مد Pursuit نوع هیجان انگیز مد Highway Battle است.در ماموریت که ما در این مد داشتیم می بایست ماشین پلیس را به سرقت ببریم و سپس با گریختن از چنگ پلیس ها خود را به گاراژ تعیین شده برسانیم.این ماموریت در Sunset Hills اتفاق می افتاد جایی که با وجود کارخانه های مختلف نسبت به دیگر مناطق بازی حالت صنعتی تری به خود گرفته است.اگرچه این ماموریت چندان هم مشکل نبود اما هوش مصنوعی بازی پیشرفت زیادی داشته و نقش موثری در جذابتر شدن آن خواهد داشت.همانند مد Highway Battle در این مد نیز درجه ای وجود خواهد داشت که فاصله شما را از ماشین های پلیس نشان می دهد.
 
در این عنوان EA نهایت تلاش خود را کرده تا اینکه Undercover نسبت به عناوین قبلی نگاه به روزتری نسبت به دنیای اتومبیل های مدرن داشته باشد.پررنگتر کردن نقش برندهای اروپایی همچون Porsche, Jaguar, و Audiیکی از انواع کارهایی است که EA در این جهت انجام داده است.همچنان در بازی می توانید با استفاده از سیستم شخصی سازی جدید ماشین را به دلخواه خود رنگ کنید و یا نقش و نگار خاصی به بدنه ی آن بدهید.

منابع خاص

در حال حاضر هیچ نظری برای این محصول ثبت نشده است

شرایط گارانتی / ارسال به مراکز گارانتی

مهم ترین نکات کلیدی خرید عمده از خرید20

ارسال از طریق پست(سراسر کشور) ، تیپاکس(سراسر کشور) و پیک موتوری(کرج)

راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن