Romance Of The Three Kingdoms گردو 1DVD
Romance Of The Three Kingdoms گردو 1DVD

Romance Of The Three Kingdoms گردو 1DVD

7,650 تومان
بدون مالیات
Romance Of The Three Kingdom  گردو کشور چین طی قرون گذشته همواره صحنه نبردهای حماسی و اساطیری بوده است. این بازی یکی از بازی های مشهور و زیبایی است که در وصف این جنگ ها ساخته شده است. این بازی نبردی هیجان انگیز بین سه پادشهای بزرگ و همسایگان خارجی چین باستان است.
موجود
موجودی: 29

رتبه بندی :  

0 بررسی ها
موجود

Romance Of The Three Kingdoms گردو

کشور چین طی قرون گذشته همواره صحنه نبردهای حماسی و اساطیری بوده است. این بازی یکی از بازی های مشهور و زیبایی است که در وصف این جنگ ها ساخته شده است. این بازی نبردی هیجان انگیز بین سه پادشهای بزرگ و همسایگان خارجی چین باستان است.

گرافیک قابل قبول/ گیم پلی روان و خط داستانی منحصر به فرد و زیبا همه در کنار یکدیگر نوید عنوانی شاخص و دوست داشتنی را می دهد . در این بازی هیجان انگیز انواع نبرد ها به تصویر کشیده شده و توانایی شما را به چالش خواهد کشید . 32 شخصیت بزرگ تاریخ چین در این بازی به قدرت نمایی  خواهد پرداخت و وظیفه شما پیروز شدن در نبردها و استفاده از این اساطیر مشهور و مغرور است.

+پخش عمده لوازم جانبی , وارد کننده لوازم جانبی , پخش لوازم جانبی , لوازم جانبی موبایل , واردات لوازم جانبی , پخش کلی لوازم جانبی , پخش لوازم جانبی , پخش لوازم موبایل , مرکز پخش لوازم جانبی , پخش لوازم جانبی گوشی موبایل ,

29 قلم

منابع خاص

در حال حاضر هیچ نظری برای این محصول ثبت نشده است

شرایط گارانتی / ارسال به مراکز گارانتی

مهم ترین نکات کلیدی خرید عمده از خرید20

ارسال از طریق پست(سراسر کشور) ، تیپاکس(سراسر کشور) و پیک موتوری(کرج)

راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن