آموزش جامع رياضی و آمار
آموزش جامع رياضی و آمار

آموزش جامع رياضی و آمار

63,900 تومان
بدون مالیات
دوره‎های آموزشی ریاضیات و آمار محیط %۱۰۰ چندرسانه‎ای، با حل تمارین عملی ویژه ۲۵ ساعت آموزش به همراه فایل مثالها و تمارین مجهز به متد آموزشی چندرسانه‎ای
آخرین موجودی
موجودی: 1

رتبه بندی :  

0 بررسی ها
آخرین موجودی

این مجموعه شامل یک دوره ۲۵ ساعته آموزش جامع رياضی و آمار در محیطی صددرصد چندرسانه‎ای، فارسی و تصویری است که بررسی و دوره تعدادی از معروفترین و پرکاربردترین نرم‎افزارهای تحلیلی در این زمینه را نیز پوشش میدهد. از جمله این نرم‎افزارها میتوان به نرم افزار تحلیلی لیزرل اشاره کرد که جهت محاسبات تحلیل عاملی به منظور تحلیل واریانس بر مبنای توصیف آنها بین چند متغیر وابسته استفاده میشود. همینطور نرم افزار  Minitab که ابزاری است کامل برای آنالیز اطلاعات، تجزیه و تحلیل آماری و محاسبات ریاضی. نرم افزار دیگری که در این بسته آموزشی به آن پرداخته میشود، نرم افزار R است که یک محیط نرم افزاری و در واقع یک زبان برنامه ‎نو.یسی است که برای محاسبات ریاضی و آماری به کار میرود.

Splus ،Stata و Statistica سه نرم افزار کاربردی و بسیار سودمند دیگری هستند که در این بسته آموزشی مورد بررسی قرار میگیرند.

Splus نرم افزاری است جهت تحلیل کمی مدلها و داده‎های آماری، Stata که نرم‎افزار تحلیلی چند منظوره بوده، علاوه بر تجزیه تحلیل آماری و ترسیم انواع نمودار، جهت برنامه نویسی، شبیه سازی و مدیریت اطلاعات هم به کار میرود.

نرم افزار Statistica که یک نرم افزار کاملا حرفه‎ای و تخصصی بوده، جهت محاسبات آماری و ریاصی و نیز کنترل کیفیت به کار گرفته میشود.

محصول پیش رو، به بهترین و کاملترین نحو ممکن، به صورت کاملا فارسی، تصویری و چندرسانه‎ای، به آموزش جامع رياضی و آمار می‎پردازد.

1 قلم

منابع خاص

در حال حاضر هیچ نظری برای این محصول ثبت نشده است

شرایط گارانتی / ارسال به مراکز گارانتی

مهم ترین نکات کلیدی خرید عمده از خرید20

ارسال از طریق پست(سراسر کشور) ، تیپاکس(سراسر کشور) و پیک موتوری(کرج)

راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن