شرایط گارانتی و خدمات بعد از فروش شرکت خرید 20:

اجناسی که واردکننده و گارانتی کننده مشخصی ندارد مانند هدست ها و اسپیکر های نیا NIA  ,  P47  , beats , JBL وAIR PAD … وگیم پد و دسته بازی یا اجناس با قیمت کمتر از   30هزار تومان فاقد گارانتی و مهلت تست میباشد .

با توجه به اینکه کالاهای گروه موبایل بدون گارانتی می باشد باید سود خود را طوری تنظیم کنید تا جبران  خرابی های احتمالی را داشته باشد

 

هزینه حمل و نقل گارانتی :

 • هزینه ارسال و دریافت از گارانتی بر عهده همکار محترم می باشد .
 • بسته های پسکرایه تحویل گرفته نمی شود .

 

مدت زمان و مسئولیت انجام گارانتی برای محصول :

 • مدت زمان پشتیبانی وگارانتی و تعویض یا پس گرفتن کالای گارانتی را شرکت وارد کننده و صاحب  مارک تجاری تعیین می نماید و شرکت خرید20 هم مثل شما مشتری این شرکت های  بازرگانی و  واردکننده  کالا  میباشد . و فقط به جهت ارائه خدمات بهتر  به شما مشتریان عزیز پیگیری گارانتی شما  را انجام میدهد .  توجه داشته باشید   مسئولیت اصلی پاسخگویی گارانتی با شرکتهای وارد کننده آن کالا میباشد که مالک آن برند و مارک تجاری میباشند ,و در صورتیکه یک محصول دیگر تولید نشود مثل رم و فلش  4 گیگ و یا شرکت صاحب مارک تجاری به هر دلیلی جمع آوری شود و دیگر در ایران کار نکند گارانتی آن کالا خاتمه خواهد یافت (  به عنوان  مثال  شرکتهای   IPM   &  داده پرداز رایانه متین   &  VERITY   &    VICCOMAN   & پردازش نوین   GEMST   &   شرکت تلاش   TALASH     و  ......     )    و شرکت خرید20  فقط نقش هماهنگی و پیگیری در انجام خدمات  گارانتی محصولات را دارد  .

 •  حداقل زمان مورد نیازگارانتی  1 ماه و نیم می باشدو پیشنهاد میگردد برای تسریع در پاسخ گویی گارانتی  کالاهای معیوب را بصورت مستقیم برای شرکتها ارسال نمایید. تا در زمان کوتاه تری گارانتی های خود را دریافت نمایید.

 • گارانتی های رم و  فلش مموری های  شرکت پردازش نوین /  جم فست  gemfast  فقط توسط خود شرکت پردازش نوین انجام میشود . و مشتری محترم میبایست بصورت مستقیم به آدرس این شرکت گارانتی ها را ارسال و پیگیری نمایید. آدرس این شرکت در پایین وب سایت خرید20 در قسمت آدرس مراکز گارانتی شرکتها نوشته شده است .

.

نکته بسیار مهم : 

شرکتهای گارانتی کننده کالا موظف هستند رم و فلش و لوازم جانبی که مشتریان و مصرف کنندگان  عادی برای آنهابا  پست  ارسال مینمایند را تعویض نموده و پاسخگویی گارانتی محصولات حتی بصورت تکی هستند . لذا پیشنهاد مینماییم موقع فروش کالا کارت خدمات گارانتی و یا آدرس مرکز گارانتی ها را به مشتریان خود بدهید تا بصورت مستقیم خدمات گارانتی محصولات خریداری شده را از شرکتهای مربوطه پیگیری نمایند. 

نکته مهم در خصوص آسیب فیزیکی :

 • کشیدگی سیم , ضربه فیزیکی , روندگی , شکستگی . پارگی . از بین رفتن بسته بندی کالا .مخدوش شدن و یا نداشتن هالوگرام آن ودر مجموع خرابی های فیزیکی شامل گارانتی نخواهد شد به همین دلیل خواهشمند است در نگهداری صحیح کالا و بسته بندی مربوطه دقت لازم را مبذول نمائید تا بتوان جهت تعویض و دریافت گارانتی از شرکتهای مربوطه بهترین نتیجه را بدست آورد.
 • آسیب فیزیکی حتی کوچک و جزئی در فلش و رم موجب لغو گارانتی می شود .
 • اخرید20 هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب های احتمالی و زمان تحویل کالا در حمل و نقل را نمی پذیرد و تمامی عواقب بعهده شرکت حمل و نقل و مشتری می باشد .

باتری در محصولات جانبی :

 • باتری در محصولات شارژی فاقد گارانتی است .

محصولات فلش مموری و رم :

 • محصولات فلش و رم دارای گارانتی لایف تایم و یا مدت محدود درج شده توسط شرکت سازنده برای مصرف کننده می باشد .
 • گارانتی فلش و رم در سال 97 به یکبار تعویض تغییر پیدا کرده است و کالای که تعویض شده بدون گارانتی می باشد .
 • فلش و رم های 8 گیگ توسط شرکتهای تلاش و نوین رایانه سگال , IPM (  فلشهای PHILIPS و HP و PNY , VICCO MAN  ,  SANDISK حافظه پرداز )  از مهر ماه 98 بدون گارانتی اعلام شده است و سایر شرکتهای دیگر برای رم و فلش های 8گیگ  گارانتی و خدمات  خواهند داد.

 • معمولا مصرف کننده این کالا باید برای گارانتی به شرکت اقدام کند ولی در صورتی که شما همکار محترم نیاز به انجام گارانتی دارید توجه داشته باشید که کالا ممکن است تعویض و یا تعمیر شود .
 • محصولات فلش مموری و رم ابتدا به شرکت گارانتی کننده ارسال و سپس تکلیف وضعیت گارانتی آن مشخص می شود .

محصولات جانبی کامپیوتر :

 • محصولات شرکتی کامپیوتر دارای گارانتی تست برای همکاران می باشد .
 • مهلت تست محصولات کامپیوتری 3 ماه می باشد .
 • گیم پد و دسته بازی فاقد گارانتی می باشد .
 • محصولات جانبی ابتدا به شرکت گارانتی کننده ارسال و سپس تکلیف وضعیت گارانتی آن مشخص می شود و ممکن است تعویض و یا تعمیر شود .

محصولات جانبی موبایل :

 • محصولات جانبی موبایل فاقد گارانتی و مهلت تست می باشد.
 • باتری های موبایل دارای 3 ماه مهلت تست می باشد . باد کردن شامل گارانتی نیست .
 • گلس موبایل فاقد گارانتی می باشد .شکستگی و … پذیرفته نیست .

محصولات فاقد گارانتی :

 • محصولاتی می باشد که هیچ شرکتی گارانتی آن را بر عهده ندارد و مشابه زیادی در بازار دارد  مانند هدست های نیا Nia  و بیتس Beats یا هدست P47 هدست ,JbLهدست  و شارژر ها و کابل ها و اتصالات و مونوپاد  و رم ریدر و محصولات خام مانند DVD و باتری ها  و پلیر ها وmp3 پلیر و  … بدیهی است که این محصولات فاقد گارانتی می باشد .
 • محصولات awei ,Remax فاقد مهلت تست می باشد .

گارانتی لایف تایم چیست :  لایف تایم وارنتی یا Lifetime Warranty که بر روی محصولات ذکر شده است، از نظر قوانین بین الملل به معنای ضمانت تا زمان تولید در کارخانه می‌باشد و در صورتی که تولید کالا متوقف شودو یا نماینده این کالا در ایران به هر دلیلی به فعالیت خود خاتمه دهد کالا از شرایط گارانتی خارج شده و فاقد گارانتی می‌شود.
به طور مثال زمانی که فلش 4 گیگابایت تولید نمی‌شود بر اساس قانون وارنتی این کالا فاقد گارانتی محسوب می‌شود.

 

 روش ارسال و دریافت گارانتی :

 • ارزانترین و ساده ترین روش جهت ارسال گارانتی استفاده از پست سفارشی معمولی می باشد . (قبل از ارسال هماهنگ شود)
 • هزینه پست بر عهده مشتری می باشد از پسکرایه کردن بار خودداری کنید چرا که بسته های گارانتی پسکرایه تحویل گرفته نمی شود .
 • پیشنهاد ما دریافت گارانتی همزمان با سفارشات بعدی می باشد چرا که در هزینه حمل و نقل صرفه جویی می شود .

 

کالای شامل گارانتی :

لازم است کپی فاکتور خرید به همراه بار ارسال گردیده و ایراد کالاهای شامل گارانتی در یک کاغذ نوشته شود و همراه کالا ها ارسال شود .

بسته بندی و کارتن های کالا ها سالم و همراه با تمامی اقلام باشد .

در صورتی که کالای شامل گارانتی موجود نباشد طبق قیمت خریداری شده فاکتور ,مبلغ عودت می شود .

نکته بسیار مهم :  قبل از ارسال حتما کالا را با فاکتور خرید خودتان از شرکت خرید20 چک کنید و در صورتی که اطمینان پیدا کردید از ما خریداری نموده اید  و تاریخ گارانتی منقضی نشده است و یا کالای خریداری شده بسته بندی دارد و متعلقات آن کامل میباشد .به همراه کپی فاکتور خرید کالا اقدام به پست نمایید. از آنجایی که ما امکان نگهداری  و سازمان دهی در عودت کالاهای معیوب متفرقه ای که به اشتباه ارسال میگردند را نداریم مجبور هستیم این کالاها را دور بریزیم و هیچ مسئولیتی در قبال این کالاها نخواهیم داشت.

کالاهای حراجی و فروش ویژه ( تخفیف دار )  و کالاهای که ارزش ریالی آنها کمتر از 150 هزار ریال معادل پانزده هزار تومان می باشند فاقد گارانتی میباشند.

نرم افزار و بازیهای کامپیوتری فاقد گارانتی میباشد

. لطفا در هنگام خرید کالاهای زیر قیمت و حراجی دقت لازم را مبذول نمائید .


 • توجه : کنسلی سفارش قطعی شده . مرجوعی و عودت کالاهای سالم که به هر دلیلی مشتری مرجوع مینماید و درخواست مبلغ خرید  و پول خود را مینماید 10 درصد از ارزش کالا بابت بسته بندی و خدمات و سود شرکت و به قیمت روز از ارزش  کالای مذکور کسر گردیده و مانده ارزش کالا به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورتی که مشتری تمایل به خرید کالا مجدد داشته باشد هیچ پولی از کالای برگشت او کسر نگردیده و اصل مبلغ کالا از فاکتور جدید کم خواهد شد.


  توجه : ارسال گارانتی میبایست حتما به همراه فاکتور خرید باشد و به همراه کالای معیوب یک برگه الصاق گردد و مشکلات و نواقص کالای برگشت در آن برگه نوشته شود در هیچ شرایطی روی جعبه و بسته بندی کالا  خراب چیزی نوشته نشود چون در صورت تعمیر یا تعویض کالا همان بسته بندی برای شما عودت خواهد شد.

در صورتی که مصرف کننده هستید و فاکتور خرید ندارید به هیچ وجه اقدام به ارسال گارانتی بصورت مستقیم برای بخش گارانتی نکنید زیرا شرکت خرید20 فقط نسبت به مشتریان و همکاران عمده خود مسولیت دارد و کالاهای مصرف کنندگان بدون انجام خدمات بصورت پس کرایه برگشت خواهد شد و یا  برای انجام خدمات گارانتی هزینه جداگانه از آنها دریافت خواهد شد.

 

با تشکر و احترام

مدیریت مرکزپخش خرید20

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن