نماداطمینان فروشگاه اینترنتی خرید20

مشتری عزیز و همکار گرامی سلام

مرکزپخش خرید 20 ( نوین نگاه ) کرج یکی از قدیمی ترین مراکز پخش فلش مموری و لوازم جانبی کامپیوتر و نرم افزار در سطح کشور میباشد

فروشگاه مرکزی ما درچهارراه هفت تیر.  بازار بزرگ کامپیوتر کرج واقع شده و دارای جواز کسب دائمی از اتحادیه صنف الکترونیک و کامپیوتر میباشد و برای هر چه بهتر شدن خدمات به همکاران گرامی در سطح کشور این فروشگاه اینترنتی راه اندازی گردیده و با رعایت کلیه اصول صنفی و اخذ مجوزهای رسمی از مقامات ذیصلاح  در خدمت شما همکاران عزیز خواهد بود .

با توجه به توسعه روز افزون بازار کسب و کار اینترنتی وفراهم آمدن امکان خرید آنلاین برای همه مردم در تمام نقاط کشور . وزارت صنعت ومعدن و تحقیقات  جمهوری اسلامی ایران  و مرکز توسعه تجارت الکترونیک اقدام به سامان دهی فروشگاههای اینترنتی نموده و با انجام تحقیقات گسترده و ارزیابی صلاحیت فروشگاه داران توسط پلیس امنیت کشور به افرادی که دارای صلاحیت لازم برای انجام خدمات میباشند و محل کسب و کار ایشان به تایید این مرکز رسیده است با دریافت تعهد نامه کتبی و محضری اجازه فروش اینترنتی را برای آنها صادر خواهد نمود. در این تعهد نامه محضری کلیه فروشگاه داران اینترنتی تحت پوشش وزارت صنعت و معدن زیر نظر و کنترل پلیس فتا مشغول به کار هستند و هر گونه تخلف و کوتاهی در انجام خدمات و فروش کالا که از طرف مشتریان به پلیس فتا اعلام گردد به فروشگاه فرصت داده میشود تا حداکثر تا 48 ساعت رضایت مشتری خود را جلب نماید در غیر این صورت مجوز کسب و کار اینترنتی فروشگاه  متخلف توقیف شده و وب سایت مذکور به حالت تعلیق در خواهد آمد.  فروشگاه اینترنتی خرید بیست با گذراندن کلیه فیلترهای  لازم وقرار دادن تعهد محضری به وزارت صنعت و اخذ تائیدیه لازم از پلیس امنیت یک مرکز معتبر  و مطمئن برای انجام خدمت به شماست . 

نماد اطمینان فروشگاه اینترنتی خرید 20 در صفحه اول سایت قرار گرفته و شما با کلیک نمودن بر روی این آیکون اصالت و مجوز فروشگاه ما را خواهید دید.

مجوز کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی خرید 20

بخشنامه پرداخت آنلاین بانک توسط بانک مرکزی ایران :

با توجه به بخشنامه بانک مرکزی تنها شرکتها و فروشگاههای میتوانند دارای  سامانه پرداخت آنلاین باشند که صلاحیت آنها به تائید پلیس امنیت رسیده باشد و توانسته باشند مجوز کسب و کار اینترنتی و نماد اطمینان را اخذ نمایند. همانگونه که استحضار دارید مرکز پخش نوین نگاه دارای سامانه پرداخت آنلاین بانک سامان بوده و بر اساس تضمین ها و تعهداتی که  از طریق مرکز پخش نوین نگاه به بانک سامان داده شده است در صورتی که وجهی به اشتباه به حساب فروشگاه واریز گردد و یا خریدار اثبات نماید کالای درخواستی برای ایشان ارسال نشده است اصل پول شما با تضمین بانک از حساب فروشگاه برداشته شده و برای شما واریز خواهد شد. فروشگاه اینترنتی خرید 20 با قرار دادن وثیقه و تعهد نامه محضری به بانک سامان این اختیار را به بانک  داده است که  پرداخت اصل مبلغ پول شما را تضمین نماید .  ما همیشه بر این باور هستیم که اطمینان شما مشتری عزیز بالا ترین سرمایه برای ما است به همین جهت پرداخت اصل سرمایه شما را تعهد خواهیم نمود .

پرداخت آنلاین بانک سامان خرید20

اخذ پروانه کسب از هیئت عالی نظارت بر امور صنفی کشور :

علاوه بر مجوز های فوق  مرکز پخش خرید20 در مرکز کامپیوتر  شهر کرج دارای فروشگاه مرکزی بوده و این فروشگاه دارای جواز کسب با سابقه 18 ساله میباشد

و در صورتی که شما عزیزان همکار تمایل داشته باشید خرید خودتان را به صورت حضوری از فروشگاه ما انجام دهید با کمال افتخار خوشحال میشویم به شما انجام وظیفه نمائیم .  دوستانی که جدیدا شروع به کار نموده اند و یا میخواهند یک فروشگاه را راه اندازی نمایند . به آنها توصیه میشود حتما خرید اول خودشان را بصورت حضوری از فروشگاه مرکزی ما انجام دهند تا ما بتوانیم تجربیات خود را برای راه اندازی یک فروشگاه خدمات کامپیوتری در اختیار ایشان قرار دهیم.

مجتمع تجاری کیش بازار بزرگ کامپیوتر کرج

نوین نگاه کرج رابیشتر بشناسیدمرکزپخش عمده نرم افزار و لوازم جانبی کامپیوتر :

بانک نرم افزارکرج مرکزپخش نرم افزار وبازیپخش عمده بازی و نرم افزارکرج

تصویر کلی از قفسه یندی انبارهای فروشگاه مرکزی خرید 20 :

خریدعمده لوازم کامپیوتر موس و کیبورد به قیمت همکاریعمده فروشی دسته بازی و جویستیک کامپیوتر

بازرگانی وپخش مستقیم لوازم جانبی کامپیوتر و رم وفلش:

 

عمده فروشی لوازم کامپیوتر وقطعاتمرکزپخش موس وکیبورد بصورت عمده

 

آدرس فروشگاه مرکزی نوین نگاه:

کرج چهارراه هفت تیر بازار بزرگ کامپیوتر کرج مجتمع تجاری کیش طبقه همکف پلاک 124  و طبقه زیر همکف پلام 02 در خدمت شما مشتریان گرامی هستیم

تلفن های تماس :        02632238537   -  02632225690

تلفکس       :                02632202187        

ساعت کاری فروشگاه مرکزی : کلیه ایام بجز جمعه ها و تعطیلات رسمی کشور

شروع کار :  9 صبح   

خاتمه فعالیت : 9 شب  

لازم به ذکر است فروشگاه به صورت یکسره باز بوده و در بین روز تماما مشغول کار میباشد .دامنه فعالیت ما به شرح ذیل است

 • پخش عمده نرم افزار
 • مرکزپخش بازیهای رایانه ای
 • فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر
 • پخش عمده کنسول بازی ایکس باکس
 • مرکرپخش کنسول بازی پلی استیشن
 • بازرگانی وپخش عمده رم وفلش مموری
 • فروش عمده سی دی خام و دی وی دی
 • پخش کننده اصلی کابل و انصالات کامپیوتر
 • عمده فروشی بازیها پلی استیشن 1 و2
 • فروش عمده کارتون و انیمیشن
 • پخش کننده اصلی نرم افزارهای های آموزشی
 • فروش همکاری آنتی ویروسهای شرکتی