عمده فروشی فلش مموری 256 گیگ ( بهترین قیمت )

0 بررسی ها
798,000 تومان
آخرین موجودی
قیمت خرید فلش مموری vicco ظرفیت 256GB کد 130SILVER USB 3.0 ظرفیت حافظه 256 گیگابایت سرعت انتقال USB 3.0 دارای پورت OTG  ضد مغناطیس ضد آب ضد گرد و غبار

وبسایت خرید 20 عمده فروشی فلش مموری 256 گیگ با پایین ترین قیمت ممکن در بازار

با پیشرفت هر روزه تکنولوژی حجم اطلاعات در فضای مجازی بیشتر و بیشتر شدند و ما برای استفاده بهینه از فلش مموری ها نیاز به یک حافظه با ظرفیت بالا و با کمترین قیمت فلش مموری در بازار پیدا کنیم. زیرا هزینه های زیاد برای یک حافظه موقت اصلا بصرفه نیست.

شما در این ظرفیت می‌تواند تقریباً بیش از 163000 تصویر، 61440 فایل MP3، بیش از 4.8 میلیون فایل Word یا 81920 دقیقه ویدیو را ذخیره کند.

توجه به نوع فایل و تعداد فایل‌هایی که می‌بایست در حافظه فلش مموری ذخیره یا از این طریق انتقال یابند، یک فاکتور مهم پیش از انتخاب فلش است.

همانطور که می‌دانید هرچه ظرفیت فلش مموری بیشتر می‌شود، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد پس بهتر است تنها بر اساس نیاز خود و متناسب با نوع و تعداد فایل‌های مورد نیاز جهت انتقال، اقدام به خرید فلش مموری نمایید.

عمده فروشی فلش مموری 256 گیگ ( بهترین قیمت )

اما فلش مموری های خود را از کجا خریداری کنیم؟

برای خرید فلش مموری هایی با ظرفیت بالا که معمولا قیمت های بسیار سنگینی دارند بهتر است که از بهترین جا و با پایین ترین قیمت خرید کنیم

خرید20 با 20 سال سابقه در زمینه فروش عمده رم و فلش مموری توانایی ارائه پایین ترین قیمت در سطح کشور را جهت فروش رم و فلش مموری با ظرفیت بالا را دارد و میتوانید با خیار راحت پس از گشتن در فضای وب متوجه این موضوع شوید.

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن