رم 256 گیگ میکرو اس دی موبایل

0 بررسی ها
3,860 تومان
موجود
پخش عمده  Mini Case |جعبه پلاستیکی مینی کیس رم فله   قاب پلاستیکی مناسب برای انواع رم Micro SD و SD با قیمتی بسیار مناسب
0 بررسی ها
789,600 تومان
آخرین موجودی
کارت حافظه 256 گیگابایت وریتی سرعت 80MB U3 به همراه آدامپتور Verity 256 گیگابایت همراه آدامپتور کارت حافظه Verity 80MB U3

سال هاست که استفاده از رم های میکرو اس دی بخشی از نیاز روز مره ماست و ما با بیشرفت روز به روز علم و تکنولوژی نیازمان نیز روز به روز به این حافظه های خارجی بیشتر میشود. ما با 20 سال سابقه درخشان در بازرگانی و پخش فلش مموری مفتخر هستیم تا بزرگ ترین مرکز پخش حافظه رم و فلش مموری را به خود اختصاص دهیم و با پایین ترین قیمت در بازار بالا ترین کیفیت رم و فلش مموری را خدمت همکاران ارائه دهیم!
شرکت های بزرگی مانند ایکس انرژی ، وریتی ، میکروسونیک ، کوئین تک ، دیتا پلاس و ویکو من از بهترین های این زمینه در دنیا به شمار می آیند که در ظرفیت های مختلف تولیدات رم میکرو را انجام میدهند.

رم میکرو 256 گیگابایت میتواند در نگاه اول حجم بسیار بالایی به چشم بی آید اما باید گفته شود که این موضوع در عصر تکنولوژی امروز به این شکل نیست و 256 گیگابایت یک حجم معمولی و عادی یک حافظه به شمار می آید و با بالا رفتن کیفیت فیلم ها ، عکس ها و تمام اسناد و اطلاعات مجازی حافظه 256 در یک چشم به هم زدن پر خواهد شد.

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن