لیست قیمت فلش مموری تبلیغاتی (Advertisement Flash Drive Price List)

هنوز در این صفحه محصولی قرار داده نشده است.

محصول خود را جستجو نمایید

بازگشت به صفحه اصلی

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری چیست؟

فلش مموری ها جزء ابزار ذخیره و انتقال اطلاعات میباشد که در حال حاضر کاربرد بسزایی دارد که در جنس ها و ابعاد مختلف از قبیل فلش های پاککنی ، فلزی و پلاستیکی در تنوع حافظه داخلی از 8 گیگابایت تا 2 ترابایت قابل عرضه است که به دلیل اندازه کوچک و راحتی در جابه جایی بسیار مورد توجه می باشد.

 

فلش مموری تبلیغاتی چیست؟

فلش مموری ها به دلیل اینکه در جابه جایی اطلاعات و دیتا ها و فایل ها کاربرد دارند و به بیان ساده همه به آن نیاز دارند همیشه مورد استقبال هستند ، حال شرکت ها و سازمان هایی با اطلاع ازین موضوع از فلش هایی در طرح های مختلف برای تبلیغ و جذب مشتری برای برند خود استفاده میکنند که روشی بسیار خلاقانه همراه با بازخورد بسیار مناسب می باشد.

 

کاربرد های فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یکی از چندین نوع فلش مموری است که دارای اشکال خاص و متنوع در رنگبندی ها و اندازه های مختلف عرضه می شوند که افراد و سازمان های مختلف لوگو و یا طرح تبلیغاتی خود را روی آن چاپ کرده و به عنوان هدیه در اختیار مشتریان خود میگذارند که در ادامه انواع آن را معرفی خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

انواع فلش مموری تبلیغاتی

مدل های مختلفی از فلش مموری در بازار موجود است که تعدادی از آنها فلش مموری تبلیغاتی فلزی  ، فلش مموری کارتی ، فلش مموری چرمی ، فلش مموری  کریستال ، فلش مموری خودکاری ، فلش مموری اختصاصی ، فلش مموری چوبی را میتوان نام برد.

 

 

بررسی تعدادی از فلش های تبلیغاتی

 فلش مموری کارتی ، فلش هاییست به شکل کارت ویزیت  که روی آن اطلاعاتی همچون نام برند ، شماره ، شعار تبلیغاتی ، لوگو و غیره چاپ میشود

فلش مموری های اختصاصی ، بدین شکل است که شما جنس بدنه ، ظرفیت داخلی ، نوع چاپ و درج طرح اختصاصی و اشکال متنوع مد نظر خود برای فلش را سفارش میدهید به عنوان مثال در یک دندانپزشکی میتوان به عنواد قالب نگهدارنده فلش از طرح یک دندان استفاده کرد.

فلش مموری OTG : این نوع فلش تبلیغاتی از دو سری پورت USB و پورت اتصال به تلفن همراه تشکیل شده است.با ظرفیت های ۸ ،۱۶ و ۳۲ گیگ قابل عرضه است.

فلش های فانتزی ، فلش هاییست برای شرکت ها و سازمان هایی که بیشتر با قشر کم سن و سال جامعه سروکار دارد در نتیجه فلش های تبلیغاتی فانتزی مورد بسیار مناسبی است.

 

 

 

مزایای فلش مموری تبلیغاتی

به دلیل کاربرد بسیار زیاد فلش مموری ها استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی یک روش تبلیغ به اصطلاح همیشگی می باشد ، به این دلیل که در مورد فلش کارتی مانند کارت ویزیت معمولی بعد از خواندن اطلاعات یا رفع نیاز دور انداخته نمی شود و به نوعی مورد استفاده و دم دست مشتری خواهد ماند. و حتی در ردو بدل کردن این مموری ها جهت تبادل اطلاعات که مرسوم است استفاده از این فلش های تبلیغاتی یک حرکت بسیار خلاقانه است. و با توجه به اینکه ذات انسان علاقه مند به هدیه است این نوع فلش مموری ها میتواند تصویر مثبتی از شما در ذهن مشتریتان ثبت کند.

 

 

نتیجه گیری

همانطور که در بالا خواندیم استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی مزیت های زیادی دارد که مهم ترین آن ایجاد بک تصویر مثبت در ذهن مشتری است ، مورد دیگر آن در ثبات این فلش تبلیغاتی است زیرا به علت کاربردی که دارد همیشه مورد استفاده کاربر است و همیشه نام برند شما جلوی دید او و اطرافیانش است . نکته دیگر در استفاده از این نوع تبلیغات این است که شما میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید به شکلی که اطلاعاتی را که میخواهید در قالب فایل های چاپی در اختیار عموم قرار بدهید را در فلش تبلیغاتی بارگزاری کرده و با این کار حتی تاثیر تبلیغ خود را دو چندان کنید.

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن