نرم افزار ویندوز   WINDOWS 10 20H2 + SNAPPY DRIVER INSTALLER گردو
نرم افزار ویندوز   WINDOWS 10 20H2 + SNAPPY DRIVER INSTALLER گردو

نرم افزار Labview 2020 jb

21,300 تومان
با مالیات
نرم افزار Labview 2020 jb نرم افزار برنامه نویسی قدرتمند برق، الکترونیک، طراحی و تحلیل مدار همراه با راهنمای نصب فارسی
موجود
موجودی: 9

رتبه بندی :  

0 بررسی ها
موجود

نرم افزار Labview 2020 jb

نرم افزار LabView 2020 – لب ویو ۲۰۲۰ :

کمپانی (National Instrument (NI، پیشرو در ارائه راه حلهایی که مهندسان و دانشمندان را قادر می‌سازد بزرگترین چالشهای مهندسی جهان را برطرف کنند، اکنون از انتشار نسخه جدید نرم افزار طراحی سیستم LabView 2020 خبر داد. نرم افزار LabView محصول شرکت National Instrument، پلتفرمی برای طراحی سیستم و نیز یک محیط برنامه نویسی گرافیکی است. LabVIEW که کوتاه شده عبارت Laboratory Virtual Instrument Engineering Workbench است، به معنای میزکار مهندسی برای ابزار و ادوات مجازی آزمایشگاهی بوده و در حقیقت، یک میزکار یا ورک بنچ مهندسی است. 

نرم افزار LabView برای اولین بار در سال ۱۹۸۶، به عنوان ابزاری برای دانشمندان و مهندسین، جهت تسهیل اندازه گیریهای خودکار، راه اندازی شد. هدف این بود که این وسیله، ابزاری باشد که برای دانشمندان و مهندسین، به همان اندازه مفید باشد که صفحات گسترده برای تحلیلگران مالی مهم است. ایده اولیه نرم افزار LabView توسط جف کودوفسکی از کمپانی National Instruments ایجاد و سپس توسعه داده شد. کودفسکی از محصولات اولیه اپل مک استفاده میکرد. این محصولات، بیشتر از سایر سیستمهای محاسباتی از گرافیک استفاده می‌ کردند. کودفسکی تصمیم گرفت از این قابلیت استفاده کند تا بتواند برنامه نویسی سریعتری را برای کنترل ابزارها انجام دهد. ایده اولیه LabView در واقع به این صورت شکل گرفت. جف کودوفسکی در رابطه با این نرم افزار می‌گوید: ما به دنبال ایجاد یک زبان نبودیم، بلکه این کار را انجام دادیم زیرا برای کنار آمدن با انواع ورودی و خروجی و پردازشهای مختلف، به این سطح از انعطاف پذیری و کنترل نیاز داریم.

زبان برنامه نویسی به کار گرفته شده در نرم افزار LabView، یک زبان گرافیکی به نام G است. G، یک زبان برنامه نویسی جریان داده‌ها است که به جای خطوط طولانی کدهای متنی، از یک طرح بصری در برنامه نویسی استفاده می‌کند. در واقع LabVIEWT، محیطی است که برنامه نویسی را در G امکان پذیر می‌کند. این نرم افزار، اساساً یک زبان برنامه نویسی گرافیکی است که در ابتدا برای برقراری ارتباط از طریق GPIB ایجاد شده است، اما از آن زمان به بعد گسترشهای زیادی یافته و با قالیتها و ویژگیهای جدید متعددی به روز شده است. امروزه زبان G می‌تواند برای برنامه‌های تست خودکار، جمع آوری داده‌های عمومی، برنامه نویسی FPGA و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

9 قلم

منابع خاص

در حال حاضر هیچ نظری برای این محصول ثبت نشده است

شرایط گارانتی / ارسال به مراکز گارانتی

مهم ترین نکات کلیدی خرید عمده از خرید20

ارسال از طریق پست(سراسر کشور) ، تیپاکس(سراسر کشور) و پیک موتوری(کرج)

راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن