آموزش SolidWorks 2018

227,500ریال

محصول جدید

 • طراحی، مدلسازی، مونتاژ، پیکره‎بندی و تحلیل قطعات

 • محیط %۱۰۰ تعاملی، توام با حل تمارین عملی ویژه

 • ۱۰ ساعت آموزش، به همراه فایل مثالها و تمارین

 • مجهز به متد آموزشی چندرسانه‎ای

1 قلم

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

آموزش SolidWorks 2018 ، سالیدورک ۲۰‍۱۸:

این محصول شامل یک دوره ۱۰ ساعته آموزش SolidWorks ۲۰۱۸ از مقدماتی تا پیشرفته، در محیطی صددرصد تعاملی، فارسی و تصویری می‎باشد. شرکت “داسو سیستم”، نسخه جدید سالیدورک خود را تحت عنوان SolidWorks 2018 منتشر و روانه بازار کرده است. در آپدیت جدید این نرم افزار، بهبودهایی صورت گرفته و ویژگیهای جدیدی به نسخه قبلی اضافه شده است.

سالیدورک از نرم افزارهای طراحی صنعتی بوده و درواقع یکی از محبوبترین نرم افزارها در این شاخه است. از بین نرم افزارهای طراحی صنعتی دیگر، شاید تنها Catia قدرت رقابت با سالیدورک را داشته باشد.

نرم افزار سالیدورک برای طراحی، سه محیط Assembly ،Part و Drowing را در اختیار طراح قرار می‎دهد. محیط پارت برای رسم قطعه، محیط اسمبلی برای سوارکردن قطعات یک محصول روی هم و محیط آخر (Drawing) نقشه مهندسی آن را به دست می‎دهد.

SolidWorks 2018 ، شامل ۸ ویژگی جدید می‎باشد، که در زیر به شرح هر یک از آنها می‎پردازیم:

 •  بهبود رابط کاربری: با افزوده شدن قابلیت Freehand Sketch در سالیدورک ۲۰۱۸، کاربر می‎تواند با استفاده از قلم یا لمس، اشکال مورد نظر را رسم کرده و نرم افزار آنرا به شکل تبدیل کند. در این نسخه از سالیدورک، میانبرهای حرکتی ارائه شده توسط موس، از ۸ به ۱۲ افزایش پیدا کرده و به این ترتیب رابط کابری کاربرپسندتری را در اختیار طراحان قرار می‎دهد. از آنجا که این میانبرها باعث تسریع در روند طراحی می‎شوند، بنابراین با کمک این رابط کابری جدید و قدرتمند، شما می‎توانید سریعتر از همیشه طراحی کنید.
 • ارتقاء محیط قطعه (Part): چنانچه در بالا هم ذکر شد، محیط “Part”، یکی از محیطهای سه گانه سالیدورک می‎باشد که طراحی جداگانه اجزا و قطعات در این محیط صورت می‎گیرد. در نسخه جدید سالیدورک، امکاناتی نیز به این محیط اضافه شده از جمله امکان جدیدی بنام Topology Study که به طراحان اجازه می‎دهد تا شکل قطعه را با توجه به وزن، عملکرد و معیارهای ساخت بهینه‎سازی کنند. استفاده از این امکان، به ارتقاء کارایی و نیز کاهش وزن محصول منتهی می‎شود. کافیست نوع و مقدار بار را مشخص کنید تا حجم موادی که لازم دارید به شما داده شود.
 •  قابلیت SOLIDWORKS CAM برای ماشینکاری CNC: قابلیت دیگری که به این نسخه از سالیدورک ( SolidWorks 2018 ) اضافه شده امکانی تحت عنوان SolidWorks CAM می‎باشد که توسط شرکت CAMWorks ارائه شده است. به کمک قابلیت تست شده SolidWorks CAM، می‎توان عملیات ماشینکاری را شبیه‎سازی کرده، قابلیت تولید قطعه موردنظر خود را مشاهده کند. علاوه بر این، در نسخه SolidWorks 2018 ، قابلیت اندازه‎گذاری و تلرانس‎گذاری هندسی در مدل سه‎بعدی بطور مستقیم وجود داشته و بنابراین طراح نیازی به ایجاد نقشه‎های دو بعدی نخواهد داشت.
 • امکان SolidWorks Manage: با ارائه امکان SolidWorks Manage در نسخه جدید سالیدورک، امکانات مدیریت داده، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیند، همگی در این محصول فراهم شده است. این امکان به واسطه اضافه شدن قابلیتهای قدرتمندی به Product Data Management ،SolidWorks PDM در سالیدورک ۲۰۱۸ فراهم شده است.
 • بهبود امکان مش‎بندی در SolidWorks 2018 : در بحث مش بندی و ایجاد شبکه بر روی مدلهای هندسی نیز امکاناتی به این نسخه از سالیدورک اضافه شده که انعطاف بیشتری در طراحیهای سه بعدی به دست میدهد. با استفاده از SolidWorks 2018 ، طراح میتواند به طور مستقیم و عینا مانند سطوح هندسی و اجسام Solid ، با داده‎های مش‎بندی کار کرده، عملگرهای مانند Intersect، Split، Combine، Move/Copy،Cut with Surface را مستقیما روی داده‎های مش اجرا کند. بدین ترتیب طراح به راحتی می‎تواند سطوح هندسی و اجسام Solid را مش‎بندی کند.
 • بهبود ساختار درختی و شاخه‎بندی فایلها در سالیدورک: در ساختار فایل موجود در PDM براحتی می‎توان انشعاب جدید ایجاد کرده و فایل جدیدی را اضافه کرد، بدون آنکه ساختار فایلهای تایید شده قبلی در آن بهم بریزد. گرچه این کار همانند کپی کردن ساختار درختی است، اما در سالیدورک ۲۰۱۸، Solidworks PDM سابقه فایلهای منبع را نیز نگاه می‎دارد. بدین ترتیب شما می‎توانید از روی نسخه ویرایش شده‎ای که اخیرا به این ساختار منشعب شده است، نسخه‎های جدید را مستقل از اینکه فایل موردنظر به مکانی دیگر منتقل شده ویا تغییرنام داده شده، ایجاد کنید.
 •   خودکارسازی بخشی از ورقکاری: سالیدورک ۲۰۱۸ در بخش ورقکاری و شیت متال، با خودکارسازی فرآیند ایجاد Slot و Tab، عملا باعث تسریع فرآیند مونتاژ قطعات شده است.
 •  بهبود بخش Drawing: در نسخه سالیدورک ۲۰۱۸، امکاناتی نیز به بخش Drowing اضافه شده، از جمله امکان لایه‎بندی هاشورها و نیز امکان Broken View در Alternate Position View.

نرم افزار سالیدورک ۲۰۱۸ ارائه شده توسط شرکت داسو، نرم افزاری است آسان که به راحتی قابل یادگیری و کاربرد بوده، با ویژگیهای بی‎نظیر خود به طراح کمک میکند محصولات خود را بهتر، سریعتر و مقرون به صرفه‎تر تولید کند.جهت یادگیری و کاربری این نرم‎افزار جدید میتوانید از محصول آموزشی ما بهره ببرید.آموزش SolidWorks 2018 در این محصول، کاملا عملی و به همراه حل تمرینهای متعدد بوده، فایل مثالها و تمارین را نیز شامل می‎شود

محصولات مشابه

 • شرایط گارانتی

  برای مشاهده شرایط گارانتی به صفحه

  (شرایط گارانتی و خدمات بعد از فروش) مراجعه نمایید.

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول یا خرید سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

  برای راهنمایی در خرید به صفحه

  (آموزش خرید از فروشگاه خرید20) مراجعه نمایید.