آموزش جامع رياضی و آمار

227,500ریال

محصول جدید

 • دوره‎های آموزشی ریاضیات و آمار
 • محیط %۱۰۰ چندرسانه‎ای، با حل تمارین عملی ویژه
 • ۲۵ ساعت آموزش به همراه فایل مثالها و تمارین
 • مجهز به متد آموزشی چندرسانه‎ای

1 قلم

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

این مجموعه شامل یک دوره ۲۵ ساعته آموزش جامع رياضی و آمار در محیطی صددرصد چندرسانه‎ای، فارسی و تصویری است که بررسی و دوره تعدادی از معروفترین و پرکاربردترین نرم‎افزارهای تحلیلی در این زمینه را نیز پوشش میدهد. از جمله این نرم‎افزارها میتوان به نرم افزار تحلیلی لیزرل اشاره کرد که جهت محاسبات تحلیل عاملی به منظور تحلیل واریانس بر مبنای توصیف آنها بین چند متغیر وابسته استفاده میشود. همینطور نرم افزار  Minitab که ابزاری است کامل برای آنالیز اطلاعات، تجزیه و تحلیل آماری و محاسبات ریاضی. نرم افزار دیگری که در این بسته آموزشی به آن پرداخته میشود، نرم افزار R است که یک محیط نرم افزاری و در واقع یک زبان برنامه ‎نو.یسی است که برای محاسبات ریاضی و آماری به کار میرود.

Splus ،Stata و Statistica سه نرم افزار کاربردی و بسیار سودمند دیگری هستند که در این بسته آموزشی مورد بررسی قرار میگیرند.

Splus نرم افزاری است جهت تحلیل کمی مدلها و داده‎های آماری، Stata که نرم‎افزار تحلیلی چند منظوره بوده، علاوه بر تجزیه تحلیل آماری و ترسیم انواع نمودار، جهت برنامه نویسی، شبیه سازی و مدیریت اطلاعات هم به کار میرود.

نرم افزار Statistica که یک نرم افزار کاملا حرفه‎ای و تخصصی بوده، جهت محاسبات آماری و ریاصی و نیز کنترل کیفیت به کار گرفته میشود.

محصول پیش رو، به بهترین و کاملترین نحو ممکن، به صورت کاملا فارسی، تصویری و چندرسانه‎ای، به آموزش جامع رياضی و آمار می‎پردازد.

محصولات مشابه

 • شرایط گارانتی

  برای مشاهده شرایط گارانتی به صفحه

  (شرایط گارانتی و خدمات بعد از فروش) مراجعه نمایید.

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول یا خرید سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید20

  برای راهنمایی در خرید به صفحه

  (آموزش خرید از فروشگاه خرید20) مراجعه نمایید.