همکار گرامی سلام  :

ازاینکه مرکزپخش عمده نرم افزار ولوازم جانبی کامپیوتر نوین نگاه را انتخاب نموده اید سپاسگذاریم.
یکی از مهمترین پارامترهای خرید یک محصول خصوصا در بازار الکترونیک و کامپیوتر داشتن ضمانت کیفیت و گارانتی محصول  میباشد . در همین  خصوص لازم دانستیم  گارانتی و خدمات بعد از فروش محصولات فروشگاه اینترنتی خرید 20 را برای شما توضیح دهیم .

گارانتی مادام العمر و دائمی :

کلیه فلش مموری ها و مموری کارتهای حافظه که دارای نام تجاری اورجینال میباشند . دارای گارانتی دائمی و مادام العمر هستند این فلش مموری ها در تمام مراکز استان توسط شرکت  وارد کننده اصلی خود پشتیبانی میشوند و شما با در دست داشتن کارت  گارانتی فلش که معمولا هالوگرام تضمین کیفیت را به همراه دارد میتوانید به مرکز خدمات  بعد از فروش شرکتها مراجعه نموده و به رایگان نسبت به تعویض قلش مموری معیوب اقدام نمائید . کافی است از طریق گوگل مرکز خدمات بعد از فروش شرکت مورد نیاز خودتان را جستجو نمائید تا آدرس مراکز خدمات را به راحتی پیدا نمائید .  فلش مموری های که در حال حاضر دارای گارانتی دائمی میباشند به شرح ذیل میباشد
 • Silicon Power
 • Apacer
 • Sandisk
 • Verity
 • Toshiba
 •  Viking
 • Vicco 
 • Galexbit
 • GemFast
 • HP

نمونه هالوگرام گارانتی شرکت داده پرداز رایانه متن :

فلش های با مارک تجاری SILICONPOWER  ,   APACER  ,  PQI  ,  که هالوگرام ذیل را دارند در تمام  کشور دارای مرکز گارانتی جهت تعویض فلش مموری های 
شرکت داده پرداز رایانه متین هستند.
هالوگرام گارانتی شرکت داده پرداز رایانه متین
 

نکته مهم در مورد گارانتی محصولات شرکت داده پرداز رایانه متین:

با توجه به سخت گیری و ریزبینی بسیار بالای مرکز خدمات شرکت متین عملا بیشتررم و فلش های ارسالی به این مرکز فاقد گارانتی اعلام میگردد. لذا پیشنهاد میشود کالا های برگشتی شرکت متین توسط خود مشتریان به مرکز خدمات شهر خودتان ارسال گردد. در غیر این صورت تعویض درجا برای کالاهای مرجوعی این شرکت ممکن نبوده و فقط پس از ارسال این کالا ها به مرکز خدمات این شرکت و دریافت نتیجه از شرکت کالای گارانتی شما عودت خواهدداده شد که عملا نیازمند شکیبایی و زمان بیشتری برای انجام گارانتی خواهد بود.

نمونه هالوگرام گارانتی شرکت IPM :

فلش مموری های با مارکهای تجاری  PHILIPS ,  TEAM GROUP ,  RIDATA  توسط شرکت آویژه حافظه ایرانیان گارانتی دائمی شده اند.
شرکت آیژه حافظه ایرانیان
در مجموع اگر شما نخواهید از مرکز خدمات بعد از فروش شرکتها استفاده نمائید کافی است فلش مموری معیوب را با پست معمولی برای ما ارسال نمائید تا به رایگان برای شما تعویض شده و در سفارش بعدی شما برای شما توسط شرکت خرید بیست  تعویض و ارسال گردد . علاوه بر فلش مموری کلیه مموری کارتهای حافظه که همانند فلش ها در کارت های اورجینال بسته بندی شده اند دارای گارانتی دائمی و تعویض میباشند .

گارانتی های محدود  رم میکرو اس دی : 

رم های فله یا همان مموری کارتهای حافظه که دارای بسته بندی اورجینال نمیباشند و معمولا  آنها به صورت فله یا در بسته بندی غیر اورجینال و یا باکس   پلاستیکی به مشتریان عرضه میشود در پشت این رم ها یک استیکر براق یا اصطلاحا هالوگرام گارانتی زده شده است . در کلیه این برچسب ها تاریخ شروع گارانتی نوشته شده است و این مموری کارتها معمولا شش ماه گارانتی دارند نکته بسیار مهم این است که چون ارسال رم از طرف شما به شرکت خرید20  زمان بر است و ما میبایست رم های خراب را جمع آوری نمائیم و به شرکت وارد کننده ارسال کنیم گارانتی رم های یکماه قبل از رسیدن به سررسید میبایست به دست ما برسد و در اصل یک ماه قبل از تاریخ پشت رم گارانتی آن اعتبار خواهد داشت و  زمان نوشته شده در پشت هالوگرام زمان خاتمه گارانتی نیست چون ما جهت پیگیری گارانتی حداقل به یکماه زمان احتیاج داریم .

نکته بسیارمهم در خصوص رم های فله : حتما پس از دریافت رم های فله آنها را چک کنید . اگر میخواهید توسط شرکت ما گارانتی انجام شود یکماه قبل از خاتمه مهلت کارانتی میبایست رم معیوب به دست ما برسد در غیر ایصورت گارانتی آن غیر قابل پذیرش میباشد.

 

گارانتی لوازم جانبی کامپیوتر :

گارانتی لوازم جانبی کامپیوتر و کالاهای الکترونیکی و سخت افزار متعلق به شرکتهای وارد کننده آن میباشد . به همین جهت این شرکتها برای تضمین سلامت کالای خود بر روی محصول یا هالوگرام  و یا کارت گارانتی قرار میدهند که در صورتی که شما تمایل دارید خدمات گارانتی محصول توسط ما انجام شود میبایست یکماه قبل از رسیدن به سر رسید گارانتی کالا به دست ما برسد تا زمان کافی جهت پیگیری خدمات بعد از فروش برای ما وجود داشته باشد . شرکت خرید20 از پذیرش کالاهای که مهلت لازم برای پیگیری  گارانتی را ندارند معذور میباشد.

نکته بسیار مهم برای لوازم جانبی  :

کشیدگی سیم , ضربه فیزیکی , روندگی , شکستگی . پارگی . از بین رفتن بسته بندی کالا .مخدوش شدن و یا نداشتن هالوگرام آن ودر مجموع خرابی های فیزیکی شامل گارانتی نخواهد شد به همین دلیل خو اهشمند است در نگهداری صحیح کالا و بسته بندی مربوطه دقت لازم را مبذول نمائید تا بتوان جهت تعویض و دریافت گارانتی از شرکتهای مربوطه بهترین نتیجه را بدست آورد. حداکثر زمان تست و تعویض برای لوازم جانبی کامپیوتر وتجهیزات الکترونیکی و موبایل که پلمب و وکیوم نمیباشند یکهفته از تاریخ تحویل کالا به مشتری خواهد بود.

مدت زمان گارانتی:

حداکثر زمان گارانتی برای همکارانی که موفق به فروش لوازم جانبی کامپیوتر در فروشگاه خود نشده اند 3 ماه از تاریخ فاکتور میباشد . 3 ماه زمان گارانتی فقط برای اجناس وکیوم و پلمب میباشند و برای سایر تجهیزاتی که امکان تست برای همکاران وجود دارد یکهفته از زمان تحویل کالا مهلت تست و در صورت وجود خرابی عودت کالای خراب توسط پست به شرکت خرید20 خواهد بود . لازم به ذکر است باطری در لوازم شارژی مشمول گارانتی نخواهد شد. از آنجایی که هزینه ارسال کالای خراب جهت گارانتی با مشتری میباشد توصیه میکنیم همکاران برای دریافت گارانتی کالای خود را در سفارش خرید بعدی خود یاد آوری نمایند تا به صورت رایگان در کنار فاکتور خرید جدید ایشان کالای گارانتی شده برایشان ارسال گردد.باشند

کالاهای حراجی و کالاهای که ارزش ریالی آنها کمتر از 100 هزار ریال معادل ده هزار تومان می باشند فاقد گارانتی میباشند.

نرم افزار و بازیهای کامپیوتری فاقد گارانتی میباشد

. لطفا در هنگام خرید کالاهای زیر قیمت و حراجی دقت لازم را مبذول نمائید .

مدت زمان انجام گارانتی برای محصول :

 • مدت زمان تعمیر، تعویض یا پس گرفتن کالای گارانتی را شرکت گارانتی کننده تعیین می نماید و شرکت نوین نگاه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .
 • بدیهی است گارانتی هر محصول بر عهده شرکت گارانتی کننده آن می باشد .
 • اجناس با قیمت کمتر از 10 هزار تومان فاقد گارانتی و مهلت تست می باشد .
 • باطری در لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل مشمول گارانتی نمیباشد
  توجه :  مرجوعی و عودت کالاهای سالم که به هر دلیلی مشتری مرجوع مینماید و درخواست مبلغ خرید  و پول خود را مینماید 10 درصد از ارزش کالا بابت بسته بندی و خدمان و سود شرکت و به قیمت روز از ارزش  کالای مذکور کسر گردیده و مانده ارزش کالا به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورتی که مشتری تمایل به خرید کالا مجدد داشته باشد هیچ پولی از کالای برگشت او کسر نگردیده و اصل مبلغ کالا از فاکتور جدید کم خواهد شد.

 

 

محصولات فاقد گارانتی :

فقط بصورت پلمب قیمت گذاری و فروخته میشود و فاقد حتی مهلت تست میباشد این کالاها معمولا قیمت ارزان تر از کالاهای گارانتی دار هستند و خریدار در خرید خودش احتمال ریسک خرابی را آ گاهانه میپذیرد.

بیشتر محصولات گروه موبایل مانند شارژر و کابل و هندزفری فاقد گارانتی می باشد

محصولاتی که هیچ شرکتی گارانتی آن را بر عهده ندارد مانند

 •          هدست های نیا و بیتس و ...

 •          شارژر و برخی کابل ها و اتصالات و ...

 •          مونوپاد  و ...

 •          رم ریدر و ...

 •          محصولات خام مانند DVD و باتری ها و کاور و قاب و لیبل و نرم افزار و پلیر ها و …

بدیهی است که این محصولات فاقد گارانتی می باشد .

تبلت و گوشی های موبایل دارای مهلت تست 7 روزه می باشد .

آسیب دیدگی فیزیکی حتی جزئی و بازکردن وکیوم و پلمب محصول  شامل مهلت تست نمی باشدو غیر قابل پذیرش میباشد .

 

شرایط عمومی شرکت ها گارانتی کننده :‌

 

 •          محصول بدون پکیج هولولگرام دار فاقد ضمانت است

 •          خدمات گارانتی فقط توسط مراكز مجاز معرفی شده و دفاتر گارانتی ارائه می گردد

 •          حداكثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی برای محصولات مختلف متفاوت می باشد

 •          هزینه ارسال و دریافت گارنتی محصولات از شرکت به عهده خود مشتریان می باشد

 •          صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل ونقل، تماس یا نفوذ مواد شیمیایی، آتش یا حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، نوسانات برق

 •          استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نكردن به دستورالعملهای ذكر شده  پشت پک کالا

 •          هر نوع دستكاری، خدشه یا كنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام یا مشخصات دستگاه 

 •          تمامی فلش دیسک هایی که chipset  آنها دچار ترک و یا صدمه  فیزیکی قرار گرفته باشد شامل گارانتی نمی گردد

 • تمامی فلش دیسک هایی که   قسمت USB آنها دچار تورفتگی ،  غر شدن و یا خط و خش  باشد شامل گارانتی نمی گردد

 • فلش دیسک هایی که بدنه آنها دچار بازشدگی و یا ترک شده باشد نیز شامل گارانتی نمی گردد 

 • تمامی رم هایی که دچار ترک خوردگی ، پریدگی ویا خط و خش  عمیق باشند شامل گارانتی نمی گردد

 

روش ارسال گارانتی :

* ارزانترین و مطمئن ترین روش جهت ارسال گارانتی استفاده از پست سفارشی میباشد.

* با توجه به شرایط تعیین شده توسط شرکت های گارانتی کننده در زمینه هزینه های ارسال محصولات جهت گارانتی به اطلاع کلیه همکاران می رساند که تمامی هزینه های ارسال ودریافت کالای گارانتی از سایت  به عهده مشتری می باشد.(در صورت ارسال کالا به باربری، تیپاکس و یا هر روش حمل و نقلی دیگری مشتری موظف به پرداخت کلیه هزینه ها تا تحویل کامل کالا درب دفتر میباشد و در صورت عدم پرداخت هزینه توسط مشتری نوین نگاه هیچ مسئولیتی جهت دریافت کالاها ندارد)

* مشتری موظف است کالای خود را به همراه شرح کامل دلیل خرابی به صورت مکتوب به همراه کالا ارسال نماید.

هزینه حمل و نقل گارانتی بر عهده مشتری می باشد .

 

شرایط گارانتی :

* هرگونه شکستگی ، روندگی ، کشیدگی سیم ، مخدوش بودن هلوگرام گارانتی ،آسیب ناشی از نوسانات برق ، آب خوردگی ، تعمیر یا باز شدن محصول توسط افراد غیر مجاز و هرگونه ایراد ظاهری و فیزیکی وناقص بودن اجزای محصول طبق ضوابط شرکت های گارانتی کننده محصول از گارانتی خارج شده و سایت خرید20 هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه پذیرا نمی باشد.

* سایت خرید20 هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب های احتمالی و زمان تحویل کالا در حمل و نقل را نمی پذیرد و تمامی عواقب بعهده شرکت حمل و نقل و مشتری می باشد.

 

تذکر : کالای گارانتی بر اساس روش هر شرکت ممکن است تعمیر، تعویض ویا وجه بازگردانده شود، بر همین اساس نوین نگاه به تبع آن به مشتریان پاسخگو خواهد بود.

 

نکته مهم : گارانتی لایف تایمکه بر روی محصولات ذکر شده است، از نظر قوانین بین الملل به معنای ضمانت تا زمان تولید در کارخانه می‌باشد و در صورتی که تولید کالا متوقف شود کالا از شرایط گارانتی خارج می‌شود.
به طور مثال زمانی که فلش 2 گیگابایت تولید نمی‌شود بر اساس قانون وارنتی این کالا فاقد گارانتی محسوب می‌شود.

هرگونه شکستگی ، روندگی ، کشیدگی سیم ، مخدوش بودن هلوگرام گارانتی ،آسیب ناشی از نوسانات برق ، آب خوردگی ، تعمیر یا باز شدن محصول توسط افراد غیر مجاز و هرگونه ایراد ظاهری و فیزیکی وناقص بودن اجزای محصول طبق شرایط شرکت های گارانتی کننده محصول از گارانتی خارج شده و در صورتی که شرکت گارانتی کننده از قبول گارانتی خودداری کند مسئولیت بر عهده همان شرکت می باشد

 

 

گارانتی انواع محصولات :

محصولات اورجینال (تولید شده به صورت استمپری)

کلیه محصولات از قبیل بازی ها ، نرم افزار ها ، کارتون که به صورت اورجینال در سایت ارائه شده است ، بدلیل اینکه این محصولات بصورت استمپری تولید می گردند و احتمال بروز مشکلات هنگام تولید در آنها وجود ندارد و با توجه به این امر که شرکت های تولید کننده نیزبرای محصولات خود گارانتی در نظر نمی گیرند و نیز هیچگونه پذیرشی بابت گارانتی محصولات یاد شده در نظر نمی گیرد

فلش و رم :

تمامی محصولات فلش و رم های موبایل دارای هولوگرام و تاریخ گارانتی می باشند لذا جهت پذیرش محصولات معیوب برای انجام گارانتی ارسال محصول به همراه جعبه ، هولوگرام گارانتی مربوطه ، درب (فلش های دارای درب) وخشاب (رم های دارای خشاب) الزامی می باشد ،در غیر این صورت شرکت نوین نگاه هیچ مسئولیتی در مورد گارانتی محصولات نخواهد داشت . قابل ذکر است آخرین مهلت ارسال محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل :

لوازم جانبی که دارای تاریخ گارانتی درج شده روی جعبه و یا کارت گارانتی هستند جهت پذیرش ارسال محصول به همراه جعبه و کارت الزامی می باشد ، و آخرین مهلت دریافت محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

محصولاتی که فاقد گارانتی می باشند (هیچ شرکتی آنها را گارانتی نمی کند)

شرایط بازپس فرستادن و مرجوعی کالا :

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی این سایت نیز 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول سفارش توسط مشتری را در نظر گرفته است که دارای مراحل و شرایط زیر میباشد :

* کلیه اجناس ارسالی باید به صورت کاملا سالم بدون هرگونه شکستگی ، پارگی جعبه (پاکت) و یا مشکل ظاهری در کالا و هلوگرام باشد

* هزینه حمل و نقل کالا بطور کامل بر عهده مشتری می باشد

* مبلغ سفارش با کسر هزینه حمل ونقل و پس از بازپس فرستادن مشتری و دریافت کالا توسط شرکت نوین نگاه به حسابی که مشتری اعلام نماید مسترد خواهد گردید .

با تشکر و احترام

مدیریت مرکزپخش خرید20